reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

Laski, odkryłam sklep w wawie, gdzie można zobaczyć i przymierzyć niektóre z propozycji na stronkach www.9fashion.pl czy www.mamadama.pl, www.kathma.pl. Zwłaszcza polecam spodnie. Ja sobie zakupiłam aż 2 pary (jeansy i bojówki) i myślę, że wystarczy na 9 m-cy. A ceny takie jak w necie, więc wychodzi taniej, bo bez przesyłki.
Sklep: M jak Mama, ul. Kasprzaka 24 (Wola) lub ul. Myśliborska 104 a (Tarchomin). Łatwy dojazd na ul. Kasprzaka - np. 506 z metra Świętokrzyska (2 przystanki).
A kurteczek dużo jest np. w H&M.
 
reklama
A ja ostrzegam przed kupowaniem spodni z rozciągliwego sztruksu i z elastycznym paskiem :( zwłaszcza tych, które w biodrach nie mają regulacji klamerkami albo paskiem. Jak je przymierzałam w sklepie wydawały mi się super wygodne. ale dzisiaj poszłam na dłuższy spacer i KOSZMAR !!! nie wiem czy się trochę rozciągnęły czy co im się stało ale najnormalnej w świecie mało ich nie zgubiłam po drodze :mad:
mąż mi zaproponował szelki. O mało go nie pogryzłam ze złości...
a może ja jakaś nieforemna jestem.
w każdym razie znowu zostałam bez spodni.
 
hihi ;D Kasianka, ja tez mam problem ze spodniami. Dostalam od mamy taki sliczny sztruksowy komplecik -spodnie i tunike. Co prawda spodnie nie maja rozciagliwego paska, tylko po prostu wyzszy stan (tak to sie nazywa??? ???) i dwa rzedy guziczkow po bokach- jak sie zaczna robic ciasne to wtedy zapina sie na ten drugi rzad guzikow. Problem w tym, ze one sa dosc obszerne i tez mi spadaja! Wzoraj zalozylam je na zjazd absolwentow mojego Instytutu Anglistyki i ciagle musialam je trzymac w garsci :o Mama byla przekonana, ze ponosze je maksymalnie do 6-tego miesiaca. A mi sie wydaje ze one beda pasowac dopiero w 9-tym. A wszystkie moje "normalne" spodnie niestety juz za ciasne :(
 
A ja dzisiaj kupiłam spodnie z zielonego sztruksu w H&M Mama, zapłaciłam 130PLN i teraz żałuję, bo mają proste nogawki (dobrze, że nie pozbyłam się metki :)). Jutro pojadę na Kasprzaka i zobaczymy, czy uda mi się wybrać coś fajnego.
 
Maga! Nie przejmuj się- nie jesteś jedyną osobą, która nie kupiła sobie jeszcze żadnych ubrań ciążowych. Ja też noszę bez problemu jeszcze te sprzed ciąży. Może założymy kącik "ciąża utajniona ;)"??.A tak poważnie to rozmawiałam z moją mamą i powiedziała żebym nie przejmowała się brakiem pokaźnego brzuszka- u niektórych kobiet brzuszek wystrzela nagle i od razu robi sie widoczny. Więc cierpliwie poczekamy... :) Odkładaj pieniążki- niedługo też czekają nas zakupy ;D.
 
madzik23,ależ ja się wcale nie przejmuję...nie mam ambicji,aby wygrać konkurs na największy ciążowy brzuszek;)małe jest piękne...
 
Ja też jeszcze nie kupiłam żadnych ciążowych ciuchów. W weekend okazało się, że moje dżinsy biodrówki, z rozporkiem na guziczki, świetnie sie przystosowaly i wcale mnie nie uciskają, tylko ladnie sie chowają, pod i tak niewielki brzuszek. :) No i mam sprawę załatwioną. Za to w piątek kupiłam sobie buty. Planowałam takie bez zapięć, jakieś czólenka na płaski, bo jakoś obcasy mi pzaczęły przeszkadzać, ale... :laugh: urzekłay mnie pantofelki z nowej kolekcji w Gino Rossi i ... kupiłam. Zabuliłam nieźle, ale są piękne. Oczywiście już dziś je założyłam. :)
 
reklama
Bajla, skorzystałam ze sklepu na Kasprzaka 24 i jestem bardzo zadowolona, bo kupiłam czarne, rozszerzane sztruksy z rozciągliwym pasem bawełnianym na brzuszek. Zapłaciłam 115PLN, ale było warto, jutro lecę do H&M oddać zakupione w niedzielę, bo jakoś źle się w nich czuję, a w tych czarnych po prostu rewelacyjnie. :)

A dodam jeszcze zdjęcia :), przepraszam, że Was tak zamęczam tematem spodni, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu i muszę się z Wami podzielić swoją radością :)




 
Do góry