reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

reklama
W końcu dotarłam do Was po weselu ;) Na samą mysl o nim jestem padnięta. Było extra. Wyszalałam się za wszystkie czasy (chyba na swoim ostatnio tak dobrze się bawiłam). Ubrałam moja nowiusieńką sukieneczkę, poszłam do fryzjera i... nasz "prawie brat" (przyjaciel naszej rodzinki) mnie nie poznał... Byłam zachwycona sobą i nie myślcie, że jestem nieskromna (chwilami jestem ;) ), ale wszyscy mówili, że po prostu kwitnę w ciąży. strasznie to miłe, jak mówią to inni, nie tylko najbliżsi.

Teraz musze lecieć do labolatorium, bo wczoraj idąc na wyniki zapomniałam pojemniczka z moczem ;) i musze donieść. jak wrócę, to poczytam Wasze rozmówki piatkowo-sobotnio-niedzielno-poniedziałkowe. Mam straszne zaległości.
 
anik fajowe spodnie ja mam problem z długością wszystkie za krótkie mówie o tych z golfem :(
kinga koniecznie zdjęcia i pochwal się co zjadłaś (sory ja ostatnio tylko o żarciu) ;D :-[
 
azik pisze:
zdjęcia Kinga!!!!

u kogo sie czesałaś?

U mnie ze zdjęciami krucho-ciągle jeszcze nie wstawiłam tego z usg ;(

Czesałam się u mojej przyszywanej ciotki. salon Viktoria koło byłego Świata Dziecka. Zrobiła mi taka fryzurę, że jeszcze dziś zbierałam komplementy!! ja chyba się uniose ;D
 
mam pytanie do tych z Was ktore pochodza z rejonu Bielska Białej. poszukuje jakis sklepow w samym bieslu lub okolicach z odzieza ciazowa. w mojej miejscowosci po prostu NIC NIE MA!!!! prosze o pomoc!!!!!! pozdrawiam
 
Jaguś, ja trafiłam przypadkiem do jednego: za Klimczokiem jest plac (tak, jak się wjeżdża na piętrowy parking). Jest tam mały sklepik z rzeczami dla dzieci i przyszłych mam. Kupiłam tam sobie tunikę sztruksową. Ale polecam strony internetowe.
 
Super, Kinga, że się wybawiłaś :) Nic tak nie wpływa na dobry humor jak zasłużone komplemetny ;D
Anik - fajne spodenki :) Mnie też w bioderkach nieco przybyło, choć ciążowe sztruksy jeszcze mam trochę za luźne.
 
reklama
Agao, chyba firma 9fashion ma długie spodnie ( ja mam prawie 180), nawet mi się wydawało że niektóre musiałabym skrócić, a przymierzałam chyba z 8 par. chociaż... ja szukałam wsród dużych rozmiarów i może te są dłuższe?? choć nie ma w tym za bardzo logiki...
 
Do góry