reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

reklama
Zamówiłam S, czyli taki rozmiar, jaki nosiłam przed ciążą. Oni biorą to pod uwagę i odpowiednio kazdy rozmiar "powiększają". Zresztą nawet na tej stronce radzą, żeby zamawiać wg. rozmiarówki sprzed ciąży. Leżą jak ulał, a jeszcze sporo miejsca na rozrastanie się, nie tylko brzuszka. ;)
 
Witam Was po czterech dniach. Ja też wybralam się w sobotę po ciuszki ciążowe. Byłam w H&m i w Mathercare i załamana wyszłam. Moje spodnie już się przestają dopinać, zostały mi tylko dwie pary, a te w sklepach są dla mnie tak wielkie, nie w biodrach tylko w brzuchu. Poprostu worki mi wiszą. Czy Wy też macie takie problemy?
W poprzedniej ciąży też nic nie kupilam i teraz też na razie wszystko jest wielkie. Fajnie jeszcze leżą dżinsy w Mathercare rozmiar 8, ale kiedy ja dorosne z brzuchem. Jeszcze zajrzę w tygodniu do tego Smyka przy Kruczej, tam też powinny być jakieś ciuszki dla ciążówek. Aż boję się pomyśleć co będzie jak wyrosnę z kostiumu do pracy.
 
Kasoi,. to dla Ciebie, warte polecenia są spodenki które kupiła Pytia, bo one mają rozciągliwy materiał na brzuszku i górze pupy, więc nie wiszą (nie są na gumce), a i Pytia dostałą S... może zajrzyj na te strone gdzie kupiła Pytia, gdzieś w postach niżej jest adres.
 
zastanawiam się nad kurtką bądź płaszcem na zimę mój małżonek twierdzi uparcie że obowiązkowo płaszcz żeby nie podwiewało brzucha nie widzę fajnych krojów tylko same namioty czteroosobowe ;D ;D ;D
 
Patia, fajny ten sklep internetowy, który poleciłaś. Właśnie kupiłam sobie bluzeczkę Enigma II. Zobaczymy jak to wygląda po dostawie. Nie polecam sklepu www.avantizakupy.pl :mad: Zamówiłam tam 1/09 stanik, który rośnie wraz z powiększającym się biustem i do dzisiaj nie dostałam towaru, mimo iż zapłąciłam przelewem. Podobno zaginęło na poczcie i kazali mi czekać 30 dni aż rozwiąża sobie ten problem z pocztą. Złożyłam reklamację i podobno mają przesłać mi towar skoro mi się śpieszy. :laugh: Szkoda, żeby mi się nie śpieszyło skoro cysie rosnął jak szalone :D
Podoba mi się w sklepie 9fashion, że płatność jest przy odbiorze. Chyba tylko z takich zakupów będę korzystać.
 
Własnie wróciłam ze Smyka, tak jak pisałam wczoraj, chciałam kupic sobie jakieś ciążowe ubrania. Niestety nie ma po co się wybierać, tam nie ma ciążowych ubrań. Pani odesłała mnie do sklepów specjalizujących się w takim towarze. :)
 
A co ja mam powiedziec???????????????u mnie tylko 2 sklepy z ciazowymi ciuszkami i to jeszcze pozal sie boze...............to sa ciuchy na stare baby a nie na ciazowe laseczki ;),przegieli.mieli tylko jedna pare dzinsow z pasem na brzuszek,ale dzieki jak wejde w nie teraz bo dzins sztywny i nie rozciagliwy lipa...................a przez internet nie mam odwagi kupic spodni,musze przymierzyc,bluzke owszem kupie jakas chyba....
 
reklama
Ja mam kupione sztruksowe ogrodniczki, jeansy z gumeczką na brzuszek i koszulkę ciążową...po domu chodzę w desach bo jest mi najwygodniej i najlepiej się w nich czuje...

A tak wyglądam

w_gumeczce_153.jpg


 
Do góry