reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

ja kupiłam 2 miękkie takie do domciu żeby było wygodnie a 3 takie na wyjście z fiszbinami bo mam duży ciężki biust więc tzreba ładnie go zzapakowąć :)
 
reklama
mam pytanko znacie moze jakies strony ze sklepami internetowymi dla kobiet ciezarnych mam jedynie spodnie dresowe w ktore sie mieszcze reszta dresow itd. poszly jak narazie w kat a jak kupuje dressy wiekszych rozmiarow to wisza na mnie jak worek :-[
 
Dopiero wczoraj wieczorem zauważyłam, że kupiłam sobie spodnie z firmy Kathma. Ładne były, to nawet nie patrzyłam na markę :laugh:.
Agao a na jakiej ulicy byłaś. Ja byłam na Kasprzaka, też wczoraj :). Zgadzam się z Tobą, że wiele rzeczy ciążowych jest takich ponurych. Mnie np. zupełnie nie odpowiada kolorystyka w H&M. Takie smutne te kolorki :(. Fajne są ciuchy w Mathercare, ale troszkę drogie. Pojadę tam na końcówkę ciąży, będzie wyprzedaż wtedy. Można kupić po 9 zł staniki do karmienia, też niedrogo koszule nocne, no i oczywiście dobrej jakości ciuszki dla dzieci.
 
ja też byłam na Kasprzaka, dzisiaj byłam w KDT i kupiłam czarne sztruksy (90zł) długie ciepłe, i sweter za tyłek czarny z kapturem (130 zł) gruby ala szlafrok ;D i zamówiłam sobie kożuszek ciemny brąz w kolano z kołnierzem futrzanym(sztucznym) i kapturem, w środku futerko na zewnątrz skórka taka jak nubuk czy coś takiego ciepłe miłe i najfajniesze z tego co przymierzałam (380zł) i nie starczyło mi na buty zimowe, te co mam wszystkei są na wysokim obcasie a ja chcę na płaskim żeby sie nie zabić upatrzyłam sobie takie w CCC ale czekam na 40 nr bo boję się że 39 będzie za małe jak mi nogi spuchną czy coś
 
z zimowymi butkami to moze się wstrzymaj... jesieni nie ma, to i moze zimy nie bedzie... kto to wie..
Piotrkowi tez bucików zimowych nie kupiłam, bo jak zima przyjdzie w marcu to będa już za małe :D
 
Agao - to szkoda,że się nie spotkałyśmy.

Ja na razie nic więcej nie kupuję. Mam nadzieję, że w kurtki wejdę te z poprzedniego roku. O butach to nawet jeszcze nie pisałam, na razie kupiłam pantofele sznurowane, zapłaciłam nieżle bo 325 zł. Bluzki też w większości na mnie wchodzą. Nawet nie bardzo mogę coś kupić.
Pewnie jak na ten ślub sie zdecyduję, to wtedy trochę wydam. Tylko w co ja się ubiorę ???.
 
w taką sukienkę co pod biustem jeat najwęższ a potem się rozszerza są takie modne teraz

a dzisiaj się cholernie oziębiło i chyba będzie zimno coraz zimniej
 
reklama
Do góry