reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

reklama
Czekałam na ciuszki jakieś 5 dni chyba. A takich cieplejszych to nie zamawiałam, bo w pracy mam ciepło i każdą zimę przechodziłam w zwykłych jeansach.
 
ja oglądałm z kathmy ciuszki w katowicach, fajne są, ale ceny w tym sklepie przeokropne. jutro jadę do mojej krawcowej po bluzeczkę.
 
kaśka a ja mam w ogłoszeniu że w wawce od 80 do 160 zł za ciuszki i jest sporo swetrów na czym mi zależy bo nigdzie nie mogę znaleźć takich, te ceny są jeszcze ok bo widziałam już gorsze w FORMES PęPEK ŚWIATA swetry po 400zł masakra :mad:
 
Dziewczyny,a czy któraś z Was zamawlala cos z Milochy?Bo ja zamowilam z 20 dni temu i wczoraj wlasnie dowiedzilam sie ze nie dostane to czego chce.Musialam sama zadzwonic i spytac sie o przesylce,a kobieta ktora podniosla sluchawke powiedziala ze ,oj,jeszcze nie moze odnalesc w magazynku spodni,ktorych zamowilam.jestem rozczarowana!!
 
Nie,no pewnie ze nie,Kinga,ale i tak nieprzyjemna sytuacja,bo takie zachowanie nie pracuje dobrze dla tej firmy.A poza tym,wiadomo ze jezeli ktos zamawia odziez ciazowa,to znaczy ze jest mu teraz potzrebna,a nie za pare miesiecy.Ale skoro nie chca zarabiac,to ich strata,no nie!
 
Ja dziś własnie byłam w "M jak mama" i kupiłam sobie pierwsze spodnie ciążowe. Kupiłam czarne sztruksy - 125 zł. Do pracy będę chodzić, chciałam takie w kancik, ale niestety za duże w brzuszku :). Tam własnie też były rzeczy z Kathma. Rzeczywiście fajny sklep, polecam.
 
a ja dostałam zamówienie z 9FASHION :spodnie basic i bluzkę enigma - nawet niezłe zamówiłam rozmiary M ale chyba trochę poczekają bo jest sporo miejsca w nich jeszcze, byłam w M jak mama dzisiaj i te rzeczy które spodobały mi się na stronce wychodzą dopiero 15 paźdiernika, ale og ólnie rzeczy dla ciężarówek nie są fajne chyba zaczbnę projektować
 
reklama
Kupilam biustonosz ! Bardzo wygodny,mieciutki i chyba mi starczy juz do konca ciazy i na pozniej. Jest dla mamus karmiacych,ma odpinane miseczki. Chodze w nim juz teraz,chociaz wzielam ciutke wiekszy. Jest swietny. Triumph cena- 85 lub 89zl. (nie pamietam dokladnie bo mam go juz ze 2 tyg. i zapomnialam napisac)
 
Do góry