reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U Lekarza... szczepienia, choroby i wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

reklama
kurczę a my mamy problem z oczkami strasznie ropieją :(( narazie sól stosowałam ale nie pomagało , więc głupia baba zapisała krople dla dzieci powyżej roku !!! i poszłam jej ulotke pokazać , to inne zapisała a jak nie pomoga to jeszcze raz przyjść ale jak teraz takiemu lekarzowi ufać ! szok :(
Moja też ma ropiejące oko... po 2 antybiotyku przechodzi a dodatkowo codziennie przemywam oko przegotowaną wodą od zewnatrz do środka kącika oraz sloą fizjologiczna. A te krople to prawie wszystki powyżej roku więx nie trzeba tak się przejmować bo mniejsze dawki dają!:tak:
 
Nic się nie stanie jak wkroplisz sól fizjologiczną tylko nie za często. A masujesz kanalik? Dziewczyny tutaj mi tak podpowiedzialy i jak byłam u pediatry to tez kazała...jakieś pół centymetra pod oczkiem, tak jakby na kości nosowej i masować w jednym kierunku..
 
Możliwe że ma nie drożne kanaliki i dla tego ropieją...to podobno niebezpieczne jeśłi pojawiła się bakteria...ja jestem trochę zła że nie dała mi kobitka skierowania na posiew z oczka:wściekła/y: ale widze poprawę mam tylko nadzieje że nie bedzie nawrotu bo tak już było że kilka dni spokoju a potem znów ropka!
 
frotka ! Taka maleńka i już ospa o zgrozo:szok:Będzie ciężko jak bedzi swedziało!
Byłam dzis na badaniu bioderek.... normalnie bym tą lekarkę taka niedelikatna że szok.. ale niby wszystko ok ale mam szeroko peluchować i 12.04 dopiero usg.
 
reklama
Mi też kazali szeroko pieluchować, a w książce Zawitkowskiego czytam, że to nie ma sensu, tylko ogranicza ruchy dziecka, a powinno móc swobodnie ruszać nóżkami. Zakładałam tą pieluchę kilka razy i przestałam:confused:
 
Do góry