reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

reklama
my też kupujemy w przychodni
a na pneumo to chyba co przychodnia to inaczej u nas kosztuje 280 dawka a jak u was??
Sandra- Twoja córcia zuch dziewuszka i fajnie ze wszystko sie reguluje:tak::tak::tak:

Ami ma cos pod ustami i rozsypuje sie na brode:baffled:sa to krostki i mam wrażenie że po kąpieli czy spacerze ciut bledną...i chyba im wiecej "brudu" tym bardziej wyłażą...a do tego mała wiecznie sie oblizuje...nie wiem co robic bo ładnie to nie wyglada...pediatry nowej jeszcze nie znalazłam a do tej pindy nie pójde....macie może cos bez recepty na takie popaprańce??
 
Mada, nie mam pojecia co Ci poradzic, my myjemy sie w lagodnych srodkach dla atopowcow i smarujemy tez, poki co nic nie mamy, zadnych krostek.
Mala juz po szczepieniu, biedna plakala, szczepienie bylo w nozke. Zabkow tak jak mowilam 14, wszystko jest w porzadku, mamy sie pokazac na dwa latka na bilans.
Waga i wzrost na watku "wagowym". W kazdym razie prawie 14,5 kilo....
 
Mada, ja zawsze takie drobne krostki traktuje Tormentiolem :tak: Zazwyczaj pomaga :tak:
W tej chwili lecimy tak jak Karoo na serii kosmetykow dla atopowcow - tez sa dobre na rozne paskudztwa ;-)
U nas szczepionka na pneumo tez kosztuje 280zl, na menigo jest tansza, cos ok. 150zl. My szczepimy i na to i na to w sierpniu - tak mi doradzila wczoraj pediatra, no a poza tym bedzie kasiorka z urodzin ;-):-)

Karoo, 14.5kg! Dajesz rade jeszcze ja nosic? ;-) Ciezko musi byc, Sara 3 kg lzejsza, a ledwo ja trzymam kilka minut :baffled:
tez mamy sie pokazac na bilansie 2-latka, a przy okazji zaszczepimy na pneumo i menigokoki.
 
u nas infanrix 110-120 w przychodni a pneumo 300 tylko w aptece- lekarz daje receptę.

Mada idz z małą do dermatologa Miki też ma takie krostki już 2 maść przepisała i nic nie pomaga.
Córa mojej siostry w poprzednią zimę też coś takiego miała na buzi i nic nie pomagało przyszła wiosna i samo zeszło...
 
zeby tylko rumianek nie uczulil.

Ja musze wyprobowac ta masc termentiol co sadra uzywa. Mateusz dalej ma czerone policzki , i podskorne krostki. Pomimo,ze lyka codziennie Zyrtec.
Moze ta masc pomoze.

co do szczepionek, to u mnie w enel medzie pneumokoki tez 280 zl., a skojarzona 110 zl.

Poza tym u nas wsio ok.
 
Ipanema, tormentiol to tylko punktowo jak jakas krostka sie zrobi albo na mocno odparzona pupe. Do czerwonych, alergicznych policzkow sprobuj krem specjalny Emolium - nam naprawde dobrze sluzy :tak:
 
reklama
Do góry