reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

reklama
Dzustta :szok:to straszne zeby kloc mala jeszcze raz bo jakies barany non stop cos papraja. Mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze i ze sprzet tez bedzie potrafil odczytac badania. A do choroby lokomocyjnej to tylko jeden plus taki ze sie z niej wyrasta.:baffled:
Moja tesciowa jest po 50 a chorobe lokomocyjna jak miala tak ma, ja zreszta tez mam, ale nico slabsza niz w dziecinstwie - zreszta od zawsze reagowalam choroba lokomocyjna tylko na autobusy. Na szczescie teraz nie jezdze :-)
 
No, my po szczepieniu, lepiej nie mowic jak wygladalo, biedna darla sie jakby ja ze skory obdzierali i nie moglam jej uspokoic - plakala pod czas badania calego, a potem przy szczepieniu strasznie, az serducho bolalo :-( Ale jest zdrowa, wszystko jest w porzadku, pielegniarka mowila, ze po Priorixe nie powinna miec zadnych objawow poszczepiennych, ale i tak powiedziala, ze do dwoch tygodni po szczepieniu moga sie pojawic objawy swinko-, odro- lub rozyczkopodobne. No nic, teraz czekamy :-)
 
my też już po szczepieniu Priorixem :tak: Piotruś nawet nie zapłakał, bo zafascynował go wielgachny misiek siedzący obok na krzesełku (misiek miał chyba z 1,5 metra wysokości, grubiutki i milusi w dotyku) teraz czekamy na ewentualne objawy, tak jak Karoo :tak:
 
u nas goraczka i luzne kupy, mam nadzieje, ze to zaden objaw przeziebienia, tfu tfu..:baffled: kupilam jej na wzmocnienie vibovit

aaa mam pytanie odnosnie goraczki, kiedy nalezy podawac srodek przeciwgoraczkowy gdy dziecko ma 37 czy moze dopiero 38 st. goraczki???
 
Redaktorka ja podaje juz tak blizej 38 stopni, bo u dziecka normalna jest wyzsza temp, a na stan podgoraczkowy (ponizej 38) raczej sie nic nie daje. Zreszta zapytaj sie przy opkazji lekarza. Moja mi powiedziala ze jak jest goraczka, to zeby poczekac 30-60 min i sprawdzac czy idzie do gory czy stoi w miejscu, jak stoi ( i nie jest strasznie wysoka) to nic nie robic, organizm sam sobie daje rade, a jak rosnie to podac lek na zbicie.
 
reklama
redaktorka u mnie to samo było wczoraj, 37,6 temperatura i 3 luźne lekko zielone kupki, macałam dzisiaj czy ząbka nie ma, ale pusto, no i gorączki też dzisiaj nie było..... ale do lekarza nie jechaliśmy, zobaczymy jutro jak będzie, acha a dzisiaj kupy wcale nie było:-(
 
Do góry