reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twardnienia brzucha 34 tc

Hej, jak się czujecie? Mam nadzieję, że z dzidzia wszystko ok :)

Synek po porodzie był ponad miesiąc w szpitalu. Bo ciągle było coś :no: na szczęście od 2 miesiący jest z nami w domku. Czuje się dobrze,rozwija się prawidłowo,jest bardzo silny i nikt nie widzi w nim wczesniaka :happy2::happy2: jednak przez wczesniactwo teraz ma niedokrwistość ale przyjmujemy żelaz :happy2:
Nie martw się :happy2: u Ciebie będzie wszystko dobrze tylko dużo odpoczywaj
 
reklama
Ja też mam twardnienia brzucha, brzuch bolesny jak na okres. Kłucie w pochwie, takie rozpieranie w biodrach jak by mi dziecko wyjść chciało. Brzuch jak na okres boli codziennie, czasami już mocno jestem 32+4. Biorę nospe 3 razy, magnez i luteinę 2 razy a mimo to brzuch się stawia:/ 36 tydzień mam odstawić leki
 
Cześć, widzę, że nie jestem sama z tym problemem. Szczerze, to wczoraj już wieczorem byłam fizycznie wykończona. W nocy te skurcze mnie nie budzą, więc spoko. Ale wczoraj w dzień mój brzuch wariowal, twardnienia co 10-20 minut. :/ :/ Fakt, nie były regularne. Już nawet nie liczyłam tych podczas wstawania :p
 
Cześć, widzę, że nie jestem sama z tym problemem. Szczerze, to wczoraj już wieczorem byłam fizycznie wykończona. W nocy te skurcze mnie nie budzą, więc spoko. Ale wczoraj w dzień mój brzuch wariowal, twardnienia co 10-20 minut. :/ :/ Fakt, nie były regularne. Już nawet nie liczyłam tych podczas wstawania :p
Ja już miałam taką noc, że mnie obudziły. I przedwczoraj ta jeszcze trochę też bym na szpital jechała bo dosyć, że bolesne to długo nie przechodziły nawet po nospie, ale w koncu przeszło. Oby jeszcze wytrzymać te 3.5 tygodnia
 
Ja już miałam taką noc, że mnie obudziły. I przedwczoraj ta jeszcze trochę też bym na szpital jechała bo dosyć, że bolesne to długo nie przechodziły nawet po nospie, ale w koncu przeszło. Oby jeszcze wytrzymać te 3.5 tygodnia
U mnie one nie przechodzą, są cały dzień, tylko czas między nimi różny.
 
U mnie one nie przechodzą, są cały dzień, tylko czas między nimi różny.
Ale to cały dzień Cię brzuch boli? Czy brzuch się spina i puszcza? Bo u mnie te bolesne to najwięcej są rano brzuch boli dość mocno jak bym miała okres dostac. A w ciągu dnia już potem to mi się spina ale nie tak boleśnie raczej nieprzyjemnie z takim rozpieraniem w biodrach
 
Ale to cały dzień Cię brzuch boli? Czy brzuch się spina i puszcza? Bo u mnie te bolesne to najwięcej są rano brzuch boli dość mocno jak bym miała okres dostac. A w ciągu dnia już potem to mi się spina ale nie tak boleśnie raczej nieprzyjemnie z takim rozpieraniem w biodrach
Brzuch mnie pobolewa czasem, ale rzadko i głównie rano. A spinania/twardnienia mam cały dzień. :) ale są one głównie bezbolesne. Tak jak piszesz, takie rozpieranie albo naciąganie brzucha .
 
Brzuch mnie pobolewa czasem, ale rzadko i głównie rano. A spinania/twardnienia mam cały dzień. :) ale są one głównie bezbolesne. Tak jak piszesz, takie rozpieranie albo naciąganie brzucha .
No to ja też mam w dzień identycznie tylko rano to już teraz to mam codziennie prawie taki konkretny mocny ból jak na miesiączkę, boli w brzuchu, w krzyżu i prze na stolec i te mnie najbardziej przerazaja
 
reklama
Do góry