reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nospa 34 tc

reklama
A nie lepiej byłoby jednak faktycznie zobaczyć, co tam się dzieje? Generalnie nospa rozluźnia szyjke i ostatnio mowi się, ze obniża napięcie mięśniowe u dzieci, więc ja bym jednak wyczerpała inne opcje
Narazie jest o niebo lepiej ;) wczoraj jednorazowa sytuacja i mam kilka pomysłów od czego tak mogło być bo to już kiedyś miało miejsce ;) ja mam tak jak za duzo leżę to mnie zaczyna na wieczór boleć . A jak mam trochę ruchu w ciągu dnia i więcej pije wody to jest super 😁
 
I dzisiaj również otrzymałam receptę na macmirror ponieważ zadzwoniłam i powiedziałam że co jakiś czas czuję taki dyskomfort w kroku , lekkie swędzenie
 
A posiew na GBS robiłaś?
Może zamiast w ciemno brać leki, które nie powinny być stosowane w ciąży ze względu na "bo to nie 1 raz kiedy miałam to zapisane", to zrobić posiew i sprawdzić czy wogóle lek jest potrzebny. I przy okazji można pobrać materiał na posiew GBS.
 
reklama
A posiew na GBS robiłaś?
Może zamiast w ciemno brać leki, które nie powinny być stosowane w ciąży ze względu na "bo to nie 1 raz kiedy miałam to zapisane", to zrobić posiew i sprawdzić czy wogóle lek jest potrzebny. I przy okazji można pobrać materiał na posiew GBS.
Na następnej wizycie mam mieć robiony
 
Do góry