reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzylatek nie mówi:(

reklama
nie wiesz nawet jaki miód na moje serce wylałaś:tak:! chyba jesteś pierwszą osobą która mnie ROZUMIE a nie tylko udaje że wie o co chodzi.
co do Emilki to rzeczywiście mam nadzieję że jakoś się nawzajem będą mobilizować, ale i bardzo się boję ze będzie powtórka z rozrywki...:-(. Bo może być tak samo jak z Pawłam przecież, jeśli to ja jakieś błędy wychowawcze robię lub coś w tym stylu. czasem to czuję jakbym dwie takie Emilki miała...
 
a075.gif
a075.gif
a075.gif
a075.gif
a075.gif
dziekuje:-)
O mala sie nie martw chociaz rowniez wiem ze to tak nie idzie bo ja nadal martwie sie o Domisia i watpie zebys jakies bledy popelnila u specjalistow zobaczysz jak w prosty sposob mozna z dzieckiem pracowac co mi tez do glowki nie przyszlo ale teraz pomysly same przychodza i zaopatrujemy sie w rozne gry firmy GRANNA czekam na relacje jesli masz jakies zapytania to pisz pozdrawiam cieplutko:-)
 
hej dziwczyny!tak jak pisalam bylismy na badaniu abr ale nie udalo sie go zrobic bo Dawid nie zasnal:(podalismy mu te wlewki ale na niego zadzialaly odwrotnie,tzn.zamiast zasnac on byl pobudzony,nawet tanczyl bez muzyki;))no i dostalismy skierowanie do szpitala w Poznaniu i tam maja mu wykonac te badania kompleksow(z tym ze termin to 24 styczen)no chyba ze do tego czasu zacznie cos mowic.bo jutro idzie do przedszkola i mooooze wsrod dzieci pojdzie mu latwiej?!boje sie najbardziej tego ze panie opiekunki nie zrozumieja kiedy bedzie chcial siusiu bo nie umie powiedziec tylko pokazuje,mysle ze z dziecmi sie jakos dogada.trzymajcie kciuki napewno napisze jak mu poszlo;)
 
Witam, mamy mój mały niebawem kończy 3 latka i tez słabiutko z mowa tylko ze ja nie mogę iść do logopedy bo tu nie ma polskich specjalistów i tez się martwię i jestem w kropce, każdy mi powtarza trzeba czekach będzie dobrze tylko jak się nie martwic kiedy inne dzieci w jego wieku mówią a on nie? :/ jedyne co nas pociesza to dziecko znajomych które do 4 lat praktycznie nie mówiło tylko pokazywało palcem czyli jeszcze gorzej niż Adrian a teraz po roku czasu mieszkania za granica odkąd poszedł do przedszkola rozkręcił się na całego... ciężka sprawa ;)
 
ola652, witaj w naszym gronie! co do logopedy to raczej Wam jeszcze nie pomoże. my byliśmy jak Pawełek nic jeszcze nie mówił i nas odesłano do neurologa. logopeda może pomóc poprawić błędy językowe w wymowie, a skoro nic jeszcze dziecko nie mówi to nie ma w czym pomagać:-/, a przynajmniej tak nam powiedziała logopedka u której byliśmy wtedy. teraz już zostaliśmy na terapię logopedyczną zakwalifikowani, no ale teraz już Pawełek z grubsza mówi. tak że ja osobiście radzę Ci wziąć synka na wizytę do neurologa, nawet jeśli nie jest polskojęzyczny;).
 
melduję się po wizycie u neurologa. Pawełek dostał recepte na kolejną serię Nootropilu, z tym ze teraz w większych trochę dawkach i kazał nam pan doktor skorzystac z pomocy logopedy, bo jest duża poprawa:-) i trzeba to wykorzystać w porę. to się dobrze składa, bo jutro pierwsze zajęcia z logopedą właśnie!:-p Kolejna kontrola koło stycznia.
 
ola-popieram edzie i dodam ze z reguly 2jezyczni maja ciezej ale sprawdzic zawsze warto powodzenia
edzia-to super wiesci przynosisz oby tak dalej zobaczysz ze bedzie dobrze :-):-):-)
 
reklama
Do góry