reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
witam sie z rana i zycze Wam milego ,slonecznego dnia:tak:u mnie bezchmurne niebo:-)pranie juz wstawione,wstalismy o 7.20 wiec od rana chce duzo zrobic ,zeby kozystac z pogody na ogrodzie-miesko na obiad juz sie dusi,dzieci wypili kakao i bawia sie u gory,za godzinke pojde na ogrod-u nas dzis przedszkole zamkniete i Zuza w domku.

JOAŚ- u Ciebie zaraz 17 tydz.i niedlugo dowiesz sie KTO tam w brzuszku mieszka:tak:
 
JOAŚ- no dmyslam sie ,ze niecierpliwość Cie gna:tak::-) a ten link przeczytalam i zobaczylam-makabra:no::sorry2:trzymaj sie dzielnie........................
matko te czarne zlowrogie chmury,te gromne blyskawice............az mi ciarki przechodzily na sam widok a co dopiero byc tam w centrum tej burzy:no::no::no:jak dzieci to wszystko znasza????

TASZKA- odezwij sie kochana:sorry2:
 
Jestem dziś mega smutna :-( mama znowu wyjeżdża, ja sie chyba nigdy nie przyzwyczaje :dry:

Dziewczynki nocują dziś u babci...ale mi smutno

Buziaki dla wszystkich, ale może później popisze
 
Dzien doberek wszystkim w taki piekny dzionek pogoda za oknem super ja juz robie obiad iz dzieciakami na spacerek bo az zal siedziec w domu zycze wam wszystkim milego dnia ANNES witam ciebie serdecznie ja tu tez jestem nowa ale kobitki milo mnie przyjely dziekuje:-):-);-);-):-D:-D

MAMA05-robilam jak mi napisalas ale cos nie wyszlo jak juz weszlan na BB w ustawienia wyszedl mi ten kod i dalej nie wiedzialam co zrobic pod spodem pisalo wyslij kliknelam na to ale suwaczka nie ma teraz to jestem zrozpaczona prosze o jeszce jedna podpowiedz bo kola ratunkowego nie mam :-):-):zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A u nas kolejny dzień wreszcie ładna pogoda, mam nadzieje, że dni będą dzięki temu szybciej mi mijać.
Jak tam u was?
 
reklama
ANETA- kliknij np.w moj suwaczek i Ci sie otworzy str.z suwaczkami -wybierz jaki trzeba ,ustaw sbie i p 3 kroku na dole bedzie STWÓRZ SUWACZEK kliknij tam i sie pokarze to co zaznaczylas po spodem bedzie bbcode kliknij na to i zaznaczy sie na niebiesko nastepnie nacisnij CTRL i C
potem wejdz w ustawienia na bb i w edytuj sygnature i tam wklej bbcode czyli naduś CRTL i V powdzenia:)
ANETA- postaram sie rzucic Ci kolo ratunkowe;-)jak juz bedziesz miala na bb w ustawieniach ten bbcode to wyscietla Ci sie takie cyferki rozne i pod spodem masz ZAPISZ ZMIANY lub PODGLAD SYGNETURY- jesli klikniesz na PODGLAD to zobaczysz jaki masz suwaczek i jak wszystko jest jak trzeba to kliknij ZAPISZ ZMIANY:tak: i gotowe;-)i jak bedziesz pisala nastepnego posta to juz sie wyswietli:tak:

ANNES- witam Cie i pewnie ,ze dolącz do nas-ja tez zaczynam starania od tego m-ca:tak:bedziemy sie wymienialy czym tylko sie da a kobietki tu chetnie sluza rada i wspieraja i tula i ciesza sie z radosci jakie nas spotykaja:tak:pisz czesto i napisz cos o sobie-ile masz lat,widze,ze Twoja mlodsza corka ma 2 m-ce to szybko chcecie kolejn dziecko:)) ale t Wasze decyzja ,ja sie ciesze ,ze przybedzie kolejna mama wielodzietna:):):):)))ja mam 31 lat ,pise z Poznania a dzieci maja corka prawie 5 lat a syn prawie 3 lata i mam nadzieje,ze uda nam sie z trzecią dzidzią:tak::-)

MILEGO I SLONECZNEGO DNIA ZYCZE WSZYSTKIM!!!!
my wczoraj caly dzien dziergamy remont Tomi kladzie kamien na 2 sciany a ja malwalam 2 razy na bialo i potem kolor,w miedzy czasie obiad i zajecie sie dziecmi,zrobilismy polowe,dzis dzialamy dalej-jak skonczymy to wstawie fotki:tak:

ANNA.S- witam Cie kochana- u nas tez bardzo ladna pogoda i dzieci cale dnie na ogrodzie:)) a Fabianek t zaraz bedzie sie zbieral do siadania -rosnie tak szybko-dpiero Cie wspieralysmy przed porodem a tu....:)) jednak czas szybko leci-ukochaj dzieci od e-cioci :):):))))
 
Ostatnia edycja:
Do góry