reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Qrcze Mama to lipa. Ten tydzień to jakaś masakra, do każdego wyjazdu dokładka :-( i tylko się łudzę, że będzie lepiej następnym razem
 
reklama
Hej!
dawno mnie nie było, ale dużo się dzieje. Niby nic szczególnego, ale tempo życia zawrotne. Codziennie pobudka o 5.30 bo o 6.30 zasuwamy na roraty. Kładę się spać późno, bo wcześniej nie umiem. Organizm przestawił się na małą ilość snu, wiec jak pójdę spać wcześniej, to budzę się o 2-3 i dupa blada ze spaniem.
Dzieciaki o tyle o ile ze zdrowiem, zawsze coś bo ich niezła gromadka jest :-D
Święta w domu, muszę się wziąć za przygotowańia, ale jakoś melodii brak.
pozdrawiam zacząć dobrej niedzieli.
 
Hej kochana!
Doszla ale dzisiaj dopiero otworzyłem. Mamo, ja chce mieć chociaż połowę tych rzęs!!!!! Póki co wyglądam okropnie. Moje brwi wyglądają jak u orła Sama z Muppetów. Takie długie, starcze:szok::eek: W dodatku siwieją czy cóś. Chyba sobie day Spa u Ciebie zafunduję niedługo. A co!
 
hej babeczki

witam przed obiadkiem
ja w weekend sama urzeduje bo mezysko wyjechalo w jakis biznesach---no ale dzis wraca--- a ja robie i robie i konca nie widac--- juz tyle zrobilam ze powinno byc pozno---no ale jak się wsaje o 6 to i czasu duzo--- jak mowiły sistrzency kaczora donalda---kto rano wstaje - ten dluzej pracuje:-D

joasia - dobrze chociaz ze wysypiasz sie -- ciesze się ze wyniki w miare dobrze;-)
mamusia - fajnie ze z biznesikiem troszke się ruszylo w tym tygodniu - oby tak juz zostalo:tak:
natka - jak tam na targu - mam nadzieje ze troszke kaski zarobilas:tak:
katrinka - jak przygotowania do swiat na wyspie?

kawusie spijam i za jakis obiadek trzeba sie wziąć
pozdrawiam
 
Witajcie Mamusie - miło, że pamiętacie

Wczoraj była u nas teściowa i zrobiłyśmy uszka, a potem jeszcze upiekłam mięso na pasztet.
Dziś pasztet juz skończony. Prezenty dla maluchów juz kupione, jeszcze tylko dla córeczki znajomych i koleżanki, która w I dzień świąt ma urodziny. Powiem Wam szczerze, że jeszcze jakoś do mnie nie dociera, że za chwilę święta.
 
Cześć Laseczki!
wpadam z kawką na szybciora. My już po roratach dzisiejszych. Rano był płacz dzieci. Cieżko jak nie wiem co. No ale to już 3tydzień bardzo wczesnego wstawania. Wczoraj późno poszli i spać i to dodatkowo pogorszyło sprawę, ale szczęśliwie się udało. U mnie przygotowania do świat w proszku totalnym. Dzisiaj zamiast twórczej pracy mam twórcze pranie kołder. Niestety jakiś wirus nas dopadł: w nocy Martyna wymiotowała i biegała do toalety -nie zdążyła :-( Teraz nastrój ma super i bawi się z Artim.
Zazdroszczę prezentów kupionych, u nas nic nie jest załatwione. Zupełnie.
Dziewczyny życzę Wam dobrego dnia. Lecę prać.
 
reklama
Bry

Jotemka - oj to nie fajnie, że tak Was dopadło, ale dobrze, że juz sobie polazło toto. Niestrawność czy wirus???

Zdrówka wszystkim życzę i pozdrawiam. Zmykam, bo dzieci sie cos pogodzić nie mogą.
 
Do góry