reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
haha - jakby tak wszystko połączyć to calkiem kudlato tu wychodzi a kazdy tekst o ciastach brzmi hmmm---rurki - gorace szarlotki, francuskie i to z ptysiem---nic - napalone mamuski:-D

fasolka - nie mialam okazji przywitac się ponownie---ja pamietam jak tu w ciązy bywalas;-)
 
pawimi-a na jakiej podstawie śmiesz nazywać mnie poklon?lepiej zajmij się sobą a nie burdy wszczynasz

Jak mnie tu nie chcecie to nie,trudno,płakać nie będę ale nie pozwalam sobie mieszać mnie z błotem jak pawimi
 
reklama
chyba tak....bo akurat Moniki ktora jak widac lubi co godzine zmieniac swoje posty nikt nie musi tutaj witac. Pisala dawno, pozniej zniknela, teraz znowu sobie cos tam napisala a ja nie czuje sie w obowiazku bic poklonow przed kazda osoba ktory rzuci postem raz na rok.

pawimi-a na jakiej podstawie śmiesz nazywać mnie poklon?lepiej zajmij się sobą a nie burdy wszczynasz

Jak mnie tu nie chcecie to nie,trudno,płakać nie będę ale nie pozwalam sobie mieszać mnie z błotem jak pawimi
bić pokłony -> witać w uroczysty sposób---bynajmniej ja to tak rozumiem--- nie jest to wyzwisko:eek:
 
Do góry