reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Wisieńka-hahahaha..mówisz??:) niezła noga ;)??
juz wysłsłam buta z bliska-powinnas dojrzeć kolor
c007.gif
 
reklama
aaaa bo myslalam,ze moze wkleilas wczesniej i skasowalas fotke:-)
no ja chetnie zobacze w co sie zaopatrzylas:blink:


ja musze Gabriela i Mile polozyc,potem serialik i pieczenie tego czekoladowego ciasta

K. chce kupic nowe kino domowe,powiedzialam mu,ze ok,ale ja chce kotka:-D gdyby od K. zalezal kot,to juz bym go miala,ale musimy jeszcze wlascicieli mieszkania zapytac,bo ogolnie mamy zakaz posiadania kota lub psa:-( tak to jest na wynajmowanym,dopiero za 2 lata kupimy cos swojego tutaj
wkurza mnie ta zaleznosc od innych
 
Lilka-moje juz śpią a Tom własnie wyszedł na siatkę..
siadam do serialu ,prysznic i spać bo urobiona jestem..

a 2 lata to już kochana coraz bliżej więc trzeba zacisnąć zęby i przeczekać..
&&& za kotka!! nasz Bono jest przekochany-matko jak on mnie wita jak wracam z pracy!!! to jest bezcenne! uwielbiam tego psiaka-leży teraz koło mnie na podłodze-słodziak nasz kochany!!
 
mama - Iza czyta pięknie gorzej z pisaniem bo odwraca litery ale jeszcze to wypracuje. Natalia ciągnie za siostrą więc jest dobrze. A Maruś ukochany ;-)

Wisieńka - 3 w 1. Myślałam o allegro ale przeraża mnie pakowanie tego wózka:no: jak się nie sprzeda to wówczas dam do netu. Ja chyba też muszę zatestować. Pierwszy okres dostałam 10.10 i cisza ...

Lilka - udanych wypieków


Dziewczynki jeszcze nie śpią - bawią się i za jakieś pół godz. padną :) Maruś śpi już prawie godzinkę.

Idę się kąpać i spać bo padam na pyszczek...
Dobranoc
 
dziewczyny ja tez testoowalam w pazdzierniku,bo w czerwcu odlozylam po ponad 2 latach tabletki anty,i okres dostalam od razu co miesiac,ale w pazdzierniku sie spoznial...jak minelo 35 dni zatestowalam,wyszlo negatywnie,ale obracalam testem pod lampa normalnie czy drugiej krechy ledwo nie widac,bo z Mila tak mialam:-D naszczescie ufff nic nie zbroilismy,a @ dostalam na drugi dzien


dzieci polozone

mamo jak ci zazdroszcze tego Bono:-) ja kocham zwierzeta i mnie dobija,ze tylko Bibi mam- to kroliczka,pokazac foto??

jezu jak mi sie piec nie chce:-D a kupilam ciasto takie w proszku gotowe,bo z polskiego przepisu to jakos im nie smakuje murzynek,a tow sumie podobne troche w smaku,wiec tylko wymieszac i do piekarnika a mam lenia:-D rozleniwilam sie przez te 6 tyg. chorowania,ze az wstyd
 
lilka pewnie,ze dawaj fotki
mamo ty tez oczywiscie
zerkam na rodzinke pl uwielbiam ten serial
a u mnie chyba w nocy przyjdzie @@@ bleeee
 
reklama
iwet oby małpisko nie przyszlo;-)
to wklejam moja Bibi:-) z tlumaczenia na polski,to rasa lew dlugowlosy
jestem z niej mega dumna,bo nie dosc,ze piekna to jeszcze bardzo kochana:-)







 
Do góry