reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
jestem na chwilkę;)))
Justyna -dzięki-piwko dotarło:))

Izulka-cieszę się ,ze mimo pogody urlop udany-czekamy na relację :)

Cokies- poniedziełek coraz bliżej:))

Ewunia- brawo dla Miśka!!!

Zuz Inka jak tam po wieczorze ze znajomymi??

Katrina ja do mizerii zawsze dodaje koperek i szczypiorek.
a ostatnio nie kroje w plasterki tylko szatkuję na tarce ;)) dzieciom łatwiej jeść ;) i myję dokładnie ogórasy tarkuję ze skórką ;)


Pawimi-where are You?????

przyjemnej ndz.wszystkim mamuskom

Maureen- udanych łowów na wyprzedaży:)))

u nas pada-czyli nic nowego;//////////////// fak!!
 
mama - ja też często ścieram na grubej tarce, bo tak lubi mój mąż, tylko ze skórki obieram, a koperek zawsze dodawałam suszony (bo innego do tej pory tu nie miałam),

no niestety, do lekarza już nie mam po co iść.... sama siebie oszukałam, ale będziemy próbować, tylko juz teraz nic nikomu nie powiem, dopóki nie potwierdzę, że jestem - pozdrowionka dla wszystkich
 
Katrina-kurcze:(( przykro mi
c020.gif

ale próbujcie kochana..próbujcie.

ja się juz półtora roku ponad szarpię z tematem i wiem ile cierpliwości potrzeba..tulę..

wleciałam wieczorkiem-zrobiłam sobie spa :
prysznic+peeling całego ciała
peeling twarzy+ maseczka
henna brwi
woskowanie nóg+balsam i teraz siedze i pachnę
c015.gif
c015.gif


buziaki babeczki :))
 
mama - dzięki, podchodzę ze spokojem, chyba jednak lepiej, że tym razem nic, bo chyba jednak nie byłam jeszcze przygotowana, trochę stresu mnie kosztowało jak się "coś" zaczynało dziać, a nie bardzo wiedziałam co to.... ale jest OK i wiem na czym stoję, damy radę, uda się to dobrze, nie to trudno mamy już stadko pisklaków, fajnie byłoby mieć dwa takie małe pisklątka, ale mamy choć jedno wspólne, to zawsze inaczej.

ja tez trzymam &&&&&&&& powodzenia!!!!!!
 
Witam poniedziałkowo,niestety deszczowo i sennie :wściekła/y:
Muszę dzisiaj zadzwonić do laryngologa Adrian ma nadal zatkane uszy,kataru i kaszlu już nie ma więc pozostaje wizyta u specjalisty.

Katrina szkoda że @ przyszła,ale pewnie niedługo Ci się uda.Trzymamy kciuki
Mama domowe SPA mówisz? Mi się marzy kąpiel z pianką ale mamy tylko prysznic :-( Na wannę niestety nie było miejsca.

Miłego dnia wszystkim
 
Cześć dziewczyny!!!

Katrina przykro.... na pewno uda sie wkeótce...

Justyna ja mam waanne i co z tego skoro wczoraj nalaliśmy sobie pełną wanne i pianka byłą i jak tylko weszliśmy do niej to sie obudziła hania:wściekła/y: (może byliśmy za głośno:-D) w każdym razie mąż sam skończył kąpiel...
U mnie tez sennie i pada.... Kasia poszła do przedszkola. Zdrówka dla Adriana no i idzcie do lekarza idzcie:tak:

Mama ty to masz fajnie!!! Kiedy znajdujesz czas na te przyjemności?????:-D

U nas pierwsza noc beż pieluchy u Michałka!!! Rano obudził sie i krzyczał chciem siusiu!!!!!!
 
reklama
witajcie ;))

Justyna- ja też mam prysznic-wolę:)
idz z Adrianem ,żeby gorzej nie było..

Ewunia-
c011.gif
dla Miska
a084.gif
a084.gif
duży krok za Wami-świetnie ;)))

a co do spa to własnie dlatego tez kładę dzieci tak wcześnie-czyli o 19.30 żeby mieć czas na pielęgnację zmarszczek
c031.gif
c031.gif


moje tez w przedszkolu-zawiozłam i musiałam wracac ...po kapie-zostawiłam w połowie czerwca i byłam pewna ,ze beda a tu porzadki zrobili i ....szukaj wiatru w polu-wrrr!

no ,ale już jestem..koleżanka kawka koło mnie-cisza i spokój w koło-żyć nie umierac ;)))))


Katrina jak samopoczucie ??

Maureen- jak sprawy??

AnnaS- ???????? jak u Ciebie-wyprawka gotowa??

Sempe??????????
jak zdrowie?

Joaś-??????????????????????????????????????????????????????????

Zuz Inka- pracujecie?
c033.gif
c033.gif



pozdrawiam i ściskam..
 
Do góry