reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Hej!

Wpadam na chwilę
Mamo - super zakup, zreszta wiesz.
Katrina - współczuję alergii, do dywanu najlepsza jest soda oczyszczona. Rozsypujesz na dywan wcierasz, czekasz (sorki nie pamietam ile) i odkurzasz
Patik, rany juz do pracy???
Zyje, choc ciezko mi ogarnać rzeczywistośc, Arti zaczyna karierę w nowym przedszkolu, stresu troche jest i jezdzenia autem w ta i z powrotem. W poniedzialek echo serca Babla a od wtorku Arti na cale dnie do przedszkola. Tyle :-)
Całuski od Kluski
 
witajcie

Jotemka - to z sodą rozsypywaną znam, ale to głównie dla wywabienia zapachu, a plamy m.in. po czerwonym winie to już tak nie odpuszczą. Nie powiem wykładzina wyprała się ślicznie, ale jakim kosztem.

Pozdrawiam - jakby któraś z Was chciała pomóc Kasi (link wkleiłam wczoraj) to mam jej nr konta.
 
Hej!
Wpadam tak na szybko...
Mama - super ten wypoczynek:))))
Jotemka - a no urlop rodzicielski mi się skończył, teraz jestem na urlopie zaległy, za 2012 i 2013 rok więc w pracy mam się stawić 25 marca. A czas tak leci, że to juz naprawdę lada moment

Miłej niedzieli:-)
 
witam sie i ja..
połamana leżę...albo mnie przewiało albo w pracy nadwyrężyłam :baffled: w nocy źle spałam ,teraz cały dzień leżę na poduszce elektrycznej ,mąż smaruje maścią ,ale ....poprawy nie ma .
od jutra mamy ferie i dzieci w domu..poniedziałki mam wolne i nie wiem jak ogarnę wsi w domu jak cały kark i szyję mam sztywną ,przy lekkim ruchy tak rypie:angry:
dziś wszystko mąż ogarnia-dzieci,sprzątanie,obiad....


Patik
dzięki :-) nam też się podoba :) i wygodny skubany ;)


Katrina
ja będę jechała do Poz.do hurtowni po zakupy do gab.to jak zrobię zakupy też dla Kasi to podwiozę..czytałam o Niej-masakra z tymi chorobami :-(


Jotemka
kochana-herbatkę mam dla Ciebie ;)

Natkaa
jak u Was po pożarze ? ogarniacie już wszystko?
jak z odszkodowaniem-nie bedzie problemu?


Fasolka
???????????
 
Hej Piękne!!!!

Miałam nadzieję, ze ten tydzien bedę miała luźniejszy, ale doopa blada. Dlaczego? Zaraz Wam napiszę.
Otóż wykombinowaliśmy, ze oddamy Artiego do przedszkola, do którego miałby chodzic od września, znalazło sie miejsce i cały poprzedni tydzień jeżdziłam z nim zabierając go wcześniej. Na początku nawet byłąm z nim te 2-3 godziny, bo ma traumę po poprzednim. W piątek był już od 8 do 13 sam
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
. Bardzo sie cieszyłam, ze w końcu zaznam dni, kiedy będę mogła zająć głowe rożnymi sprawami domowymi etc. W tygodniu była jeszcze córka starsza w domciu, bo ma zapalenie ścięgna stopy
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
No i czad. Wczoraj rano średni dostał gorączki 39,6, wieczorem Arti 39,7, w nocy obudził nas płacz najstarszego
eek.gif.pagespeed.ce.6B5TFgnLti.gif
Został wybudzony przez potworny ból głowy i ostatecznie wymiotował. Starsza córa,która miała iść do szkoły już dzisiaj znowu budziła sie z bólem stopy. Jaki jest efekt??? Piatka jest w domu. Do tego mnie rozkłada, gardło boli jak cholera, mięśnie,stawy też, Płakać mi się chce. Żeby było weselej w nocy Arti zsikał sie w gorączce co oznacza 3 prania ekstra
mad.gif.pagespeed.ce.-yoCYCeBVc.gif
mad.gif.pagespeed.ce.-yoCYCeBVc.gif
mad.gif.pagespeed.ce.-yoCYCeBVc.gif

A ja dzisiaj jadę na echo serca Bąbla i ogólne usg. Echo robię dzieciaczkom tym, z kórymi jestem w ciąży po 35 roku życia, dla ich bezpieczeństwa.
Humor mam do luftu, poszłam na górę do kompa a dzieci, które oglądają bajkę właśnie się pożarły... A więc poniedziałek zaczął się rozkosznie!!!!
 
powitać ..

nalewka podana wczoraj przez męża dała radę i dziś juz leepiej się czuję ,szału jeszcze nie ma ,ale będę żyć

i ja jak rano zaczęłam ogarniać dom tak godzinę temu skończyłam-odkurzanie,mycie podłóg ,kurze,kwiaty,pranie...
potem pojechałam na zakupy i do składu budowlanego wypytać o różne różności bo ....mój mężulo jutro urlop zaczyna i będzie robił podwieszany sufit w korytarzu.oświetlenie ledowe juz mamy ,brakuje profili i płyty nidagips.
ale wszystko tu u nas dostanie więc jutro rusza z pracą..
jest szczęśliwy :-D:sorry2:
ma 2 dzieci na feriach i robotę :-p
ja ten tydzień do pracy chodzę a przyszły z dziećmi ..



potrawkę z kuraka zrobiłam-właśnie się pyrczy bo z wczorajszego obiadu zostało 1/3 kurczaka pieczonego to się dziś nie wysilałam ..

aha-u nas wiosnaaaaaaaa:-D:-Dciepło ,miło,przyjemnie,śniegu brak..cudny luty:-p


Jotemka
szczerze współczuję szpitala w domu ,masakra jak tak wszystkich na raz rozłoży ..&&&& za dzisiejsze echo serduszka synka.
mam nadzieję ,że reszta dnia upłynie milej i odsapniesz nieco..
śliczne suwaczki :)
 
Dziękuję moja droga. A ja bym chciała remont tylko dół finansowy jest :-(
I piekne zasłony i firanki szafki i dywaniki....
I na jakiś day spa....
 
reklama
day spa to mogę zaproponować :-p

firanki upatrzyłam sobie w ikea -2 sztuki za 100zł a potrzebuję 4 sztuki.

a w korytarzu tezaz podwiesi Tom sufit,zamontuje ledy a za 2,3 tyg.kupimy kamień dekoracyjny ten co mamy w salonie i zrobi korytarz. a później bierzemy się za łazienkę u góry..

podaje drabinę-wychodź z dołka...
 
Do góry