reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę śmiechu nie zaszkodzi czyli wątek humorzasty

mam nadzieję że się nie zgorszyłyście ;)
zastanawia mnie tylko dlaczego jest tylko 11 zamiast 12 - jak miesiące, w kocu to kalendarz...może na 12 mamy sobie wstawić własnego ;)
 
reklama
Najkrótsza rozmowa kwalifikacyjna...
najkrotszarozmowakwalifikacyjn.jpg
 
I ta nasza stronka humorzasta to sie zaczyna taka dla dorosłych robić :) ale jest prześmiesznie :) wiadomo przecież że to najbardziej śmieszy...
 
NO I FAJNIE ZE DLA DOROSLYCH! zreszta skoro spotkalysmy sie na forum o ciazy to chyba juz COS wiemy... ::) ::) ::) ;D ;D ;D ;D
 
uuuuu, ten kalendarz wymiata hehe
paskudni faceci looool ;D
a zagladacie na funiaste?tam sa zawsze fajne zdjecia smieszne i dowcipy tez maja dobre!
na forum radia mojego meza tez jest calkiem prezny dzial humorzasty, musze tam poszperac to cos wkleje tutaj!!!!
 
reklama
Do góry