reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę śmiechu nie zaszkodzi czyli wątek humorzasty

reklama
A to bardzo na czasie, musiałam to zamieścić w ten sposób bo tylko w pełnym wymiarze po powiększeniu wszystko dobrze widać  ;D ;D ;D

 
heeeeeeeeeheeeeeeeeeeeeeeeeeheeeeeeeeeeee o matko nie mogę! Patrzcie jakie to proste. Zadowolony dzieciak macha łapkami i mamusia go sobie wyciąga i już ;D ;D ;D ;D ;D też bym tak chciała!
 
Ja też bym tak chciała :) i zwróćcie uwagę jak ta książeczka w swej prostocie dba o szczegóły - np. rysunek w którym stykają się włosy łonowe kobitki i mężczyzny - zadbali o to by loczki w obu kolorach były widoczne i się przemieszały ;D Cikawe co tam napisali, język mi niestety obcy....
A jeżli chodzi o kabaret POtem...jak byłam na studiach to co roku przyjeżdżał i obowiązkowo biegałam na występy...mam nawet ulotkę z autografami, super było !!
 
DOBRE!! tak sobie myślę - może sprezentuje takie mężowi...np na walentynki :D na pewno mu się przyda !! mi co prawda tez by się przydało ale ja sobie jeszcze jakos radze z tym składaniem ;)
 
reklama
Do góry