reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Totalny niejadek

reklama
Dlaczego uważasz że jest wzrostowo wagowo dzieckiem kilkumiesięcznym? Nikt nie proponował a leżała już na oddziale gastroenterologii i tam jedyna propozycja byl środek wysokoenergetyczny dodawany do jedzenia.
Urodziła się 38+6 CC
Waga ur 2900g waga spadkowa przy wyjściu 2710g 51 cm 10 pkt
Na MSC 2840g na 2msc 3180g 3msc 3820g 4 MSC 4880g na 6 MSC 5600g na 10msc 7050g na rok 8900g luty tego roku 9kg i zaczęła spadać z wagi kwiecień 8820g maj 8960g czerwiec 8500g lipiec 8340g
 
Ona od urodzenia jest pod opieką kilku specjalistów. Leczy się chirurgicznie ortopedyczne i neurologicznie i gastrologicznie. Większość zwracała uwagę że przez przewlekle zaparcia plus stosowanie u niej lewatyw i leków przeczyszczających może mieć niską wagę i nie chęć do jedzenia
 
Dlaczego uważasz że jest wzrostowo wagowo dzieckiem kilkumiesięcznym? Nikt nie proponował a leżała już na oddziale gastroenterologii i tam jedyna propozycja byl środek wysokoenergetyczny dodawany do jedzenia.
Urodziła się 38+6 CC
Waga ur 2900g waga spadkowa przy wyjściu 2710g 51 cm 10 pkt
Na MSC 2840g na 2msc 3180g 3msc 3820g 4 MSC 4880g na 6 MSC 5600g na 10msc 7050g na rok 8900g luty tego roku 9kg i zaczęła spadać z wagi kwiecień 8820g maj 8960g czerwiec 8500g lipiec 8340g
Nie mam się wypowiadać, specjaliści muszą zacząć coś robić, nic sama oprócz naszych rad nie zrobisz jeśli to nawet nie podziała
 
Przecież gdyby jakiś specjalista cokolwiek mówił to bym to zrobiła sama się ich dopytywałam bo nie daje mi to spokoju nie mogę normalnie przez to wszystko funkcjonować gdy ona tak często się budzi ja nauczylam się prawie nie spać bo to wszystko nie daje mi spokoju. Martwię się i próbuje wszystkiego co tylko sama mogę pytam was bo może macie jakieś doświadczenie albo coś podpowiecie. Czyli narazie według ciebie wałkować codziennie ta gotowana blendowana zupę?
 
Chodziłam i prywatnie i na NFZ. Współczuję ci kochana bo wiem jak ciężko się walczy z wiatrakami i jak ciężko patrzy się na cierpienie swojego dziecka miałam to samo odkad moja córcia miala miesiąc i walczę do tej pory by jej pomóc by mogła żyć normalnie wśród swoich rówieśników. Ona od ponad 18msc walczy z zaparciami to nie jest normalne a faszerowanie jej ciągle lekami na przeczyszczenie i lewatywami to nie jest wyjście przeciez większość słyszałam że sobie wymyślam że nic jej nie jest by dać jej spokój dopiero ostatnio w Łodzi trafiłam na lekarza który się zainteresowal i coś się ruszyło. Ale dalej nic się w jej żywieniu i wadze nie zmieniło.
A próbowałas endokrynologa ? Dermatologa ?
 
reklama
Do góry