reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
a ja dzisiaj wyszłam o 12 i przez pół godziny był spokój, a później to wielki płacz:-(

A może któraś z Was jutro się wybiera na starówkę???? bo ja będę tak po 12.30 można się spotkać pospacerować.
 
Tak Monika chcę je wydać za darmo tylko że one na Mikołaja to chyba za duże będą bo one mają napisane rozm 31 ale są większe mój Przemek je nosił jak miał 7lat ;) no ale jeśli chcesz to nie ma sprawy..
Nic nie szkodzi że dużo za duże są.Mikołaj to ma dużo butów jeszcze po Bartoszu,czekały tyle lat.
A gdzie Ty mieszkasz żebym mogła je zabrać chyba że sama mi je podrzucisz jak byłabyś kiedyś w centrum bo mieszkam niedaleko na Łąkowej.
 
Monika no ja w centrum to jutro po południu będę ale z centrum na Łąkową to kawałek drogi jednak jest :happy2:

Agnieszka ano zimno mój Przemek też na dwór nie wychodzi tylko kolega przychodzi do niego i w domku się bawią :-)
 
Ja będę w mieście jednak z rana :happy2: jak ja nie lubię jak mi się tak co chwilę plany zmieniają :angry: do carrefoura też miałam iść dzisiaj ale przelew był dość późno no i nie poszłam :angry: mam nadzieję że jutro już mi nic nie wyskoczy i tam dotrę :baffled:
 
reklama
Do góry