reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
laski mam mega problem - Tomek nie chce sie ubierac chciałam go dziś ubrać i wywieźć do babci ale sie nie dało, drze sie jak oparzony, wpada w jakąś histerie ja już cała mokra zapocona, a ten jakby go ze skóry opalali. nic nie pomaga ani laskotki ani wyglupy no kurde nic.....zostalismy w domu a ten chlipał jeszcze godzine i tak jest kurde za kazdym zasranym razem aż wstyd przed sąsiadami normalnie
 
Rechot a próbowałaś mu włączyć w tym czasie jakąś bajkę czy poszukać gdzieś na kanałach reklam? mój Mati uwielbia reklamy:-) ja jak go ubieram to cały czas mówię do niego np. daj rączkę, gdzie ta rączka, o tu jest itp i u nas to pomaga:-)
 
laski mam mega problem - Tomek nie chce sie ubierac chciałam go dziś ubrać i wywieźć do babci ale sie nie dało, drze sie jak oparzony, wpada w jakąś histerie ja już cała mokra zapocona, a ten jakby go ze skóry opalali. nic nie pomaga ani laskotki ani wyglupy no kurde nic.....zostalismy w domu a ten chlipał jeszcze godzine i tak jest kurde za kazdym zasranym razem aż wstyd przed sąsiadami normalnie

hm... u nas przez jakis czas bylo to samo, myle ze to przejsciowe, tym bardziej ze dawno nie wychodziliscie(?) wiec moze sie jakby odzwyczail??
 
Alek od urodzenia tak ma ;-) Czasami nie płacze przy ubieraniu, ale zawsze się denerwuje i piszczy...a sąsiadów mam w nosie - dziecko płacze czasami ;-)
Zresztą skarg jeszcze nie było :-)
 
sąsiadami nie ma się co przejmować jeśli tak normalnie dziecko płacze:-) bo mój Przemek jak był mały tzn miał już jakieś 3 lata i miał atak histerii bo czegoś tam nie dostał to tak się darł, tak płakał że sąsiadka z córką i chyba synową o ile dobrze pamiętam przyszły sprawdzić czy przypadkiem dziecka nie katuje he he:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry