reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Thermomix-opinie

mamunia86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2017
Postów
2 233
Jak w tytule, ma ktoś z Was?
Dobry sprzęt dla 5 osobowej rodziny czy przereklamowany?

Przymierzam się do kupna i zbieram opinie, czytam, dumam.
 
reklama
Rozwiązanie
Jak w tytule, ma ktoś z Was?
Dobry sprzęt dla 5 osobowej rodziny czy przereklamowany?

Przymierzam się do kupna i zbieram opinie, czytam, dumam.
Odradzam stanowczo zakup tego jakże drogiego sprzętu, z całym cookkey kosztuje prawie 5.5tys bo bez tego cookkey nie będziecie mieli wogole przepisów, mało tego, z urządzenia przepisy usuwają się same raz na rok, a to kosztuje 150zl dodatkowo, jeżeli chcecie wogole z niego korzystać bo nie ma wtedy nic, znajomi się smieja, bo mówią masz sprzęt za 5.5tys a musisz jeszcze przepisy kupować... Wstyd mi czasami jak to mówię. Powiem tyle, że w lidlu czy biedronce są takie sprzęty, wiele tańsze i spełniają tą samą funkcję, dodatkowo maja darmowa aktualizacje przepisow dożywotnio( brzmi dobrze...
Napisz jakie ma to znaczenie w kontekście tegoż posta? Co próbujesz mi udowodnić... Nie rozumiem. W każdym razie bardzo się cieszę, że smakują Ci potrawy z termomixa. To naprawdę bardzo ważne.
Skoro twierdzisz, że różnica spora to na pewno tak jest.
Nic nie próbuje udowodnić. Jedynie zwracam uwagę, że podróbka nigdy nie będzie oryginałem. A to w przypadku gdyby ktoś zajrzał na ten wątek w przyszłości.
 
reklama
Ja się wypowiem jako użytkowniczka TM od 8 lat. Kupiłam jeszcze wersję 5. Wtedy kosztował coś koło 4 tys. Sprzęt fajny, ale czy na 5 osobową rodzinę wystarczy - nie wiem, zależy co kto gotuje i ile je. Ja używam głównie go robienia obiadów typu warzywa na parze, ryby, mięso. Robię lody, majonez, fajnie wyrabia też ciasta na pizzę czy drożdżowe. Polecam, sprzęt się spisuje ale czy niezbędny do życia nie wiem. Dziś bym na pewno nie zapłaciła prawie 7 tys nawet w ratach.
 
Ja się wypowiem jako użytkowniczka TM od 8 lat. Kupiłam jeszcze wersję 5. Wtedy kosztował coś koło 4 tys. Sprzęt fajny, ale czy na 5 osobową rodzinę wystarczy - nie wiem, zależy co kto gotuje i ile je. Ja używam głównie go robienia obiadów typu warzywa na parze, ryby, mięso. Robię lody, majonez, fajnie wyrabia też ciasta na pizzę czy drożdżowe. Polecam, sprzęt się spisuje ale czy niezbędny do życia nie wiem. Dziś bym na pewno nie zapłaciła prawie 7 tys nawet w ratach.
TM6 ma troche więcej funkcji, moim zdaniem przy ratach 0% dalej sie to kalkuluje :)

Dla mnie przy gotowaniu dla dziecka jest jak złoto. Wrzucam na varomę i mam z głowy.
 
reklama
TM6 ma troche więcej funkcji, moim zdaniem przy ratach 0% dalej sie to kalkuluje :)

Dla mnie przy gotowaniu dla dziecka jest jak złoto. Wrzucam na varomę i mam z głowy.
No ja zakupiłam teraz faktycznie jest drogo ale na raty to po 160zl wychodzi na 0 procent się załapałam 🤭na 5 osobowa rodzinę ❤️
 
Do góry