reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TESTY rowerka biegowego First BIKE. Opinie, relacje, komentarze.

reklama
Aniu no chciałam zaakcentować kolorkiem rowerek, by go pokazać, ale te liście tak mnie skusiły, że teraz one są wyróżnione :sorry2:

.......................
A swoją drogą rowerek świetnie się prezentuje w jesiennej oprawie :-)

Kamlotko zachwyciłam się Waszym jesiennym spacerem, mam nadzieję, że niedługo będę mogła się pochwalić podobnymi osiągnięciami. Oliwka radzi sobie coraz lepiej i widać, że nabiera śmiałości. Hania na razie jeszcze nie ma odwagi wziąć rowerek między nogi;)

A tak oglądamy rano bajeczki:






to drugi filmik z oswajania się ze sprzętem;)

VIDEO0004 - YouTube
 
A to jeszcze z wczoraj






Mały człowiek na First Bike'u,
może jeździć też w Skate Parku!
:-D








Czasem zdarzy się.....
że upadne.
Ale szybko wstaję!
I jadę dalej!
:tak:

4qsigw.jpg


 
Ostatnia edycja:
skate park- najlepsze :-D

Tyńko i ja myślę, że kwestia dni paru a może godzin ;) i Hania siądzie z babskiej ciekawości chociażby ;-)

u nas niestety było dziś na tyle paskudnie i mgliście, że nie wyściubiliśmy rowerkowego nosa za próg. czekamy na piękną niedzielę :tak:
 
kamlotka ta to kombinuje z przednim kółkiem - wiecznie gdzieś chce wjechać ;-)
zdjęcie skate-Oliwki bomba :-)

Tyńka u nas Szymek dokładnie tak samo zaczynał - prowadził rowerek za kierownicę :-) teraz się już rozkręci, zobaczysz :-)
te First BIKE'i to naprawdę uwielbiają oglądać bajki ;-)

marta my też dziś odpuściliśmy spacer, choć było ciepło, ale kiedyś w końcu wypadało zrobić zakupy ;-) Szymek zaraz po wyjściu z klatki zażądał rowerka, więc mieliśmy małą aferę na starcie ;-)


tak w ogóle to nie wiem co za rowerkowy egzemplarz nam się trafił - nie postoi to to grzecznie przy ścianie, co chwilę jeździ po mieszkaniu i dzwoni :-D


próbuję nauczyć małego korzystania z hamulca, ale póki co bez większych sukcesów - potrafi pokazać gdzie jest hamulec, bez problemu go naciska (bardzo lekko chodzi :tak:) i to by było na tyle po pierwszym dniu nauki ;-) ale nie wszystko naraz :-)
 
Aniu no chciałam zaakcentować kolorkiem rowerek, by go pokazać, ale te liście tak mnie skusiły, że teraz one są wyróżnione :sorry2:

.......................
A swoją drogą rowerek świetnie się prezentuje w jesiennej oprawie :-)

Kamlotko, jest super - w liściach, w kałużach i może za jakiś czas i w śniegu :-)
Zdjęcia świetne - bardzo mi się podobają! A to ze skate parku - rewelacja! Tak samo jak hasło.

A propos jeżdżenia w skateparku. Zobaczcie ten film. Niech wszystkie skateparki stoją dla Was otworem! :-) :-) :-)

[video=youtube;OoDT2Ao7ryM]http://www.youtube.com/watch?v=OoDT2Ao7ryM&NR=1[/video]
 
Ostatnia edycja:
próbuję nauczyć małego korzystania z hamulca, ale póki co bez większych sukcesów - potrafi pokazać gdzie jest hamulec, bez problemu go naciska (bardzo lekko chodzi :tak:) i to by było na tyle po pierwszym dniu nauki ;-) ale nie wszystko naraz :-)

Malea, tak, do drugi etap. I też potrzeba trochę czasu, aż dziecko zrozumie o co chodzi i zacznie świadomie stosować. Ale cieszę się, że próbujecie. Przy Szymka zwinności i odwadze będzie mu to potrzebne.
 
reklama
dziś się okazało że mostek, z którego Szymek z taką radością zjeżdżał tydzień temu, jest za mały… więc, ku przerażeniu mamy, zjeżdża z wyższego ;-)
paszcza mu się praktycznie nie zamyka - piszczy, krzyczy, śpiewa, zwracając na siebie powszechną uwagę ;-)


tegoroczna jesień super współpracuje z małymi testerami :-) oby tak dalej :-)

04szymfirstbike.jpg


06szymfirstbike.jpg


07szymfirstbike.jpg


05szymfirstbike.jpg



--
niesamowity chłopak z tego Maćka :-)
nasza zielona błyskawica też uwielbia zjeżdżać z górek, więc kto wie co za jakiś czas będzie wyczyniać :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry