reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Witam, poczytałam wasze posty i widzę, że czasem testy odnoszą sukces. Dzisiaj miałam sobie kupić, ale całkowicie zapomniałam :(
Niby we wszystkich kalkulatorach, wychodzi, że wypada mi na jutro, jednakże nie mogę tego stwierdzić w 100%, bo moje cykle wahają się między 29-32 dni i zawsze wychodzi jakiś próg błedu. Co do temperatury, to mam chyba zepsuty termometr, bo mi różna wychodzi xD Chyba, że mam takie skoki :p

madziar - Trzymam mocniutko :D
A jak i gdzie mierzysz?
 
reklama
cześć laseczki!!! pisałam chyba już kiedyś do Was.od tego cyklu używam testów,dziś jest 13 dc,wynik pozytywny,lecz co mnie martwi to to że ze śluzem kiepsko się zrobiło.w poprzednich miesiącach była rewelacja...starania rozpoczeliśmy od dzisiaj ,od nocy no i będziemy kontynuowac przez kolejnych 3 dni.o wynikach Was oczywiście poinformuję,pozdrawiam
 
cześć :)
ja mam już synka który ma 2,5roku. Od kilku miesięcy staram się zajść w ciążę włączając testy. Szczerze mówiąc nie przypuszczałam że mogą być pozytywne przez kilka dni, tzn moje cykle ostatnio są co 29 dni. Założyłam, że test mogę zrobić w 11 dniu cyklu -wyszedł negatywny. Dopiero w 13dniu wyszedł pozytywny(było przytulanko). Martwi mnie tylko, że następnego dnia był negatywny, teraz cały czas jest pozytywny -15dzień 16 oraz 17. Czy wiecie co to może oznaczać?
Pozdrowionka
 
Elizko po pierwszym pozytywnym nie powinno już się więcej robić testów.czasem takie cuda wychodzą,skup się na staraniach i nie rozmyślaj,choć wiem że ciężko nie myśleć.
 
Cześć dziewczyny :)
Czytam o tych testach Wasze opinie i postanowiłam się podzielić i swoimi doświadczeniami.
Staramy się z mężem o dzidzię od czerwca, w tym cyklu postanowiłam spróbować tych testów owulacyjnych. Zaczęłam w niedzielę, w 12stym dniu cyklu ( bo już tak mnie korciło z ciekawości, że nie mogłam wytrzymać :-D i pojawiła się druga kreseczka ( w porównaniu z tą testową była bardzo bladziutka ). Dopiero wczoraj ta druga kreseczka zrobiła się bardziej wyraźna ale ciągle jeszcze nie tak samo intensywna jak testowa. Dziś dokupiłam drugie opakowanie testów - znów druga bardziej intensywna od wczorajszej ale ciągle nie tak samo mocno jak testowa. Cykle mam między 29-32 dni ( ale średnio 30sto dniowe ), w miarę regularne. Tylko, że ten jest jakiś dziwny - mało śluzu i okres też miałam taki jakiś nie jak zawsze ( krótszy i biedniejszy ;) ) i nie wiem czy to dobry "cykl" do pomiaru płodności skoro jest jakiś odmienny ;).
Nie wiem tylko teraz czy mam jutro robić następny czy ten dzisiejszy już oznacza jajeczkowanie za 24h?
A testy kupiłam firmy HYDREX - LH Test choć nie sądzę, żeby firma miała jakieś znaczenie w tym przypadku.
I mam jeszcze jedno pytanie, trochę na marginesie bo to nie ten wątek:) - czy w aptekach są dostępne te elektroniczne testy ciążowe? I Ile kosztują? Bo jak dziś spytałam w aptece babeczkę to zrobiła takie oczy jakby pierwszy raz o takowych słyszała.
Pozdrawiam cieplutko :)
 
Haniu ja przy cyklach 28 dniowych testy zaczęłam robić od 11 dc,myślałam ze w 13 wyszedł pozytyw ale jakiś blady był.dopiero dzisiaj-14 dc wyszła linia T ciemniejsza od C. a zaczyna się robic je wyznaczajac pierwszy dzien w ten sposób,że odejmuje sie 17 od długości cyklu. jakbym zaczeła je robic z instrukcją to też by mi nie wystarczyło.ja użyłam Acon.na te elektronioczne szkona mi kasy. ja w tym miesiącu @ miałam też słabą ( i dobrze :)), też mam śluzu jakby kot napłakał no ale po testach wiem że owu będzie i trzeba działac.
dziś masz 16 dc...wg mnie jak nie jest taka jak testowa albo mocniejsza od niej to jeszcze porób. bo zakładając ze faza lutealna trwa od 10 do 16 dni,można przyjąc ze owu u Cibie moze sie pojawicv nawet 21 dc mając na myśli 32 dniowy cykl.
a te testy elektrononiczne w aptece internetowej powinnaś dostac.
 
reklama
cześć :)
ja mam już synka który ma 2,5roku. Od kilku miesięcy staram się zajść w ciążę włączając testy. Szczerze mówiąc nie przypuszczałam że mogą być pozytywne przez kilka dni, tzn moje cykle ostatnio są co 29 dni. Założyłam, że test mogę zrobić w 11 dniu cyklu -wyszedł negatywny. Dopiero w 13dniu wyszedł pozytywny(było przytulanko). Martwi mnie tylko, że następnego dnia był negatywny, teraz cały czas jest pozytywny -15dzień 16 oraz 17. Czy wiecie co to może oznaczać?
Pozdrowionka
A czy ten pierwszy pozytywny mial ta druga kreseczke tak samo mocna? Bo moze to byla przymiarka do owulki...
 
Do góry