reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy owulacyjne

Hej ! Ja stosuję te testy juz od 3 miesięcy i niestety nic :-( Czeka mnie wizyta u ginekologa i jakies badania ...
 
reklama
Hej dziewczyny,

Ja zakupiłam testy w tym miesiącu i jak @ przyjdzie to potestuje w następnym cyklu i dam znać co i jak. :-)

katja111 - nie wychodziły Ci czy wychodziły a dzidzi brak??
 
hej Kinga :-D

Moje zdanie jest takie: testy na bank nie zaszkodzą bo przecież nie mają jak. Jak pomogą to super, a jak nie to trudno. Gwarancji nie ma żadnej że się zajdzie stosując testy ale jakaś niby większa szansa jest. Ja do tego podchodze na luzie, spróbować można a co z tego będzie ...... :-)
 
część...dziś kreseczka jest ciemniejsza niż wczoraj, ale nie ciemniejsza od tej testowej, wiec jutro kupie kolejne testy i spróbuje, bo być może mam znowu długi cykl i owulacja będzie pozniej, a tak w ogóle to dziś bardzo boli mnie dół brzucha:-)...więc może coś się dzieje i owulacja jescze będzie:-) pozdrawiam
 
Wiecie co, ja nie jestem przekonana do testów owulacyjnych. Jak sie staraliśmy, to fortunę na nie wydawaliśmy, i w połowie cyklu rzeczywiście były wyraźne dwie krechy, tylko że utrzymywały się przez tydzień...a potem okazało się, że testy testami, a ja w ogóle nie mam owulacji, co wyszło przy monitoringach cyklu...
 
Witam
Pisałam o moich przeżyciach z testami gdzieś na 21 stronie> Generalnie polegało to na tym że pik LH nigdy nie był zbyt duży i utrzymywał się przez ok. 2 dni, w sumie pozwoliło to tylko na przybliożone określenie okresu płodnego.
Ale chce Wam powiedzieć, że po trzech miesiącach stosowania testów udało się:)))
Dziś jestem w ciąży, moje maleństwo jest cudowne, a ja i mąż jesteśmy przeszczęśliwi:))))
Życzę Wszystkim powodzenia w staraniach i trzymam kciuki:))
Ja mam wrażenie że nam testy pomogły.
Pozdrawiam
 
Witam
Pisałam o moich przeżyciach z testami gdzieś na 21 stronie> Generalnie polegało to na tym że pik LH nigdy nie był zbyt duży i utrzymywał się przez ok. 2 dni, w sumie pozwoliło to tylko na przybliożone określenie okresu płodnego.
Ale chce Wam powiedzieć, że po trzech miesiącach stosowania testów udało się:)))
Dziś jestem w ciąży, moje maleństwo jest cudowne, a ja i mąż jesteśmy przeszczęśliwi:))))
Życzę Wszystkim powodzenia w staraniach i trzymam kciuki:))
Ja mam wrażenie że nam testy pomogły.
Pozdrawiam
Pamiętam cię serdecznie gratuluję!!!! spokojnych 9 miesięcy życzę...:-D:-)
 
Witam
Pisałam o moich przeżyciach z testami gdzieś na 21 stronie> Generalnie polegało to na tym że pik LH nigdy nie był zbyt duży i utrzymywał się przez ok. 2 dni, w sumie pozwoliło to tylko na przybliożone określenie okresu płodnego.
Ale chce Wam powiedzieć, że po trzech miesiącach stosowania testów udało się:)))
Dziś jestem w ciąży, moje maleństwo jest cudowne, a ja i mąż jesteśmy przeszczęśliwi:))))
Życzę Wszystkim powodzenia w staraniach i trzymam kciuki:))
Ja mam wrażenie że nam testy pomogły.
Pozdrawiam
czesc poradz jak czesto sie przytulaliscie i w ktorych dniach przed owu i po ja kozystam z testow 4 cykle i na razie nic dzieki
 
reklama
Czesc agalotta,
widze, ze my na tym samym wozku jedziemy.Ja tez staram sie 4 cykle z testami.Teraz jesli wredna @ przyjdzie zaczne 5 cykl.Ja uskuteczniam przytulanka pare godz po pozytywnym tescie.Drugie przytulanko rano lub wieczorem.Testy robie okolo godz.20.W okresie kiedy zaczynam testowania zero przytulanek-zeby wzmocnic nasionka.
Pozdrawiam i powodzenia :-)!
 
Do góry