reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy owulacyjne

Zaczelam stosowac testy owulacyjne od 6 dc i kreseczka testowa jest jasniejsza od kontrolnej wydaje mi sie ze poczekam sobie troche na ta wyrazniejsza kreseczke chce sprawdzic jakie sa kreski w ktorych dniach czy ciemnieja przed owulacja wiec to troszke taki eksperyment i bede musiala zakupic jeszcze 2 opakowania do konca testowania tego cyklu przynajmniej tak mi sie wydaje. po skonczeniu postaram sie cos napisac:-):-p
 
reklama
Zaczelam stosowac testy owulacyjne od 6 dc i kreseczka testowa jest jasniejsza od kontrolnej wydaje mi sie ze poczekam sobie troche na ta wyrazniejsza kreseczke chce sprawdzic jakie sa kreski w ktorych dniach czy ciemnieja przed owulacja wiec to troszke taki eksperyment i bede musiala zakupic jeszcze 2 opakowania do konca testowania tego cyklu przynajmniej tak mi sie wydaje. po skonczeniu postaram sie cos napisac:-):-p


Witaj,
Ja też mam zamiar stosować testy owu. Już sobie takie zakupiłam na Allegro, zobaczymy czy zadziałają. Staramy się o dzidzię od pół roku, kilka lat temu miałam puste jajo i musiałam przejść łyżeczkowanie. Mam nadzieję że zajdę i tym razem będzie mała fasolka... Pozdrawiam. Powodzenia:-)
 
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa więc przepraszam jeśli gdzieś tutaj wystąpił już taki wątek,a więc mam pytanie zrobiłam dzisiaj dwa testy owulacyjne i na obu pojawily sie diwe prawie identyczne kreski,moze ta w polu te ma tylko minimalnie jaśniejsza koncówke,ale gdy patrzy sie z daleka wygladają identycznie,czy jesli kochałam sie dzisiaj z partnerem jest szansa na to ze uda mi się w tym cyklu zajść w ciążę,jest to dla mnie bardzo ważne poniewaz lecze za wysoką prl i jestem już po jednym poronieniu ? proszę o odpowiedz i przepraszam za długość postu pozdrawiam Paulina:-)
 
hej ja tez mam wysoka prolaktyne biore bromergon no jesli masz 2kreseczki to masz owulacje supcio no jak najbardziej zycze fasoleczki ja tez dzis robilam test w 11dniu cyklu i o 1kreseczka masakra u mnie a tobie zycze pwodzonka
 
Ja zrobilam dzisiaj w 10 dc i są dwie,też biore bromergon 2 x 1/2, mam nadzieję że sie uda bo to koniec starań na ten miesiąc,luby wyjechał :(
 
Pierwszy raz sprawdzałam testy na allegro i zaskoczyły mnie ich ceny. Wcześniej nie kupowałam testów owulacyjnych, ale często kupowałam ciążowe. W aptece jeden średnio kosztuje 11 zł a na allegro są już od 1,29. Czy one są dobrej jakości? Stosujecie je czy raczej takie z apteki? Ja wiem, że na allegro jest tanio, ale aż tak???:szok: Nie widziałam tam takich jakie kupowałam w aptece i już nie wiem którym ufać. Jakoś te z apteki są dla mnie bardziej wiarygodne, ale ta cena z allegro jest kusząca...Doradźcie coś!
 
Loree

Sa OK - jak kazde inne. Ceny testow owu sa nizsze niz ciazowe
Ja kupowalam nie w Polsce, ale mimo to - 100 testow za 50PLN...i sa ok
 
Loree

Sa OK - jak kazde inne. Ceny testow owu sa nizsze niz ciazowe
Ja kupowalam nie w Polsce, ale mimo to - 100 testow za 50PLN...i sa ok

Cześć,
Ja niestety wczoraj dostałam @ :wściekła/y:i znowu wszystko od początku. Chcę od tego cyklu zastosować testy owu, kupiłam je też na Allegro i jestem ciekawa efektów. A Ty jakie masz doświadczenia z testami? Pozdrawiam
 
reklama
Misiarw

Nie mialam nigdy monitoringu wiec trudno mi powiedziec.NIby sie pokrywaja z obserwacja tempki....wiec sa w miare OK

Ale nigdy nie podchodze do testow jako pewnika - po prostu kolejna rzecz ktora mocno przybliza czas owu i tyle
 
Do góry