reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy owulacyjne

używałam już testów owulacyjnych, ale teraz postanowiłam znowu się nimi "pobawić".
do tego mierzę temperature i wiem czy oszukują czy nie ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Napiszcie mi proszę jaki jest najlepszy test owulacyjny, chodzi mi o nazwę i czy testy zakupione na allegro są warte kupienia?


Ja po raz pierwszy będę się testowała, a więc nie mam jak na razie zdania. Kupiłam testy na Allegro bo są o wiele tańsze jak w aptece. Za kilka dni zobaczymy ile są warte.;-)
 
Aha
druga rzecz... Jestem zła:wściekła/y: Wczoraj się wkurzyłam. Jak już pisałam wcześniej mam cykle 28 dniowe. Pierwszy test owu zrobiłam w sobotę 11dc. Zrobiłam to raczej źle(tak mi się wydaje). Wtedy testowa była ciemniejsza niż kontrolna. W niedzielę (12dc) testowa była dużo jaśniejsza, poniedziałek (13dc była praktycznie identyczna), a wczoraj (14dc) znowu trochę jaśniejsza. Z mężem przytulaliśmy się dopiero wczoraj wieczorem. Nie było go 4 tyg., wczoraj wrócił:-):-):-) Było super:happy:, ale nie wiem czy mimo tych szalonych wyników testu była szansa żeby zafasolkować...
Bo następna może szybko się nie trafić:-:)-(
 
Aha
druga rzecz... Jestem zła:wściekła/y: Wczoraj się wkurzyłam. Jak już pisałam wcześniej mam cykle 28 dniowe. Pierwszy test owu zrobiłam w sobotę 11dc. Zrobiłam to raczej źle(tak mi się wydaje). Wtedy testowa była ciemniejsza niż kontrolna. W niedzielę (12dc) testowa była dużo jaśniejsza, poniedziałek (13dc była praktycznie identyczna), a wczoraj (14dc) znowu trochę jaśniejsza. Z mężem przytulaliśmy się dopiero wczoraj wieczorem. Nie było go 4 tyg., wczoraj wrócił:-):-):-) Było super:happy:, ale nie wiem czy mimo tych szalonych wyników testu była szansa żeby zafasolkować...
Bo następna może szybko się nie trafić:-:)-(

a dlaczego wydaje ci sie ze zrobilas zle 11dc? wtedy testowa byla ciemniejsza - czyli wg instrukcji test byl pozytywny a owu powinna wystąpić w ciągu 24-36 od testu pozytywnego.
Ale też jak mowisz 13 dc mógł byc pozytywny test czyli owu 14 dc. A miałaś inne objawy? ból jajnika itd?

staraliśmy sie około 5 cykli ( ale nie tak intensywnie..)
 
Nie miewam innych objawów, tzn przynajmniej takich które można odczuć. Nigdy nie obserwowałam też jakoś specjalnie śluzu (ale chyba muszę zacząć). Pierwszy test źle zanurzyłam i chyba to była przyczyna tego wyniku.
PROŚBA: nawet jeśli ten poniedziałkowy test wyszedł mi ok (robiłam ok 19 wieczorem) to jeśli przytulałam się z mężem tez wieczorem ok18-19 to jest szansa na to że miałam jeszcze owulację??
 
reklama
Nie miewam innych objawów, tzn przynajmniej takich które można odczuć. Nigdy nie obserwowałam też jakoś specjalnie śluzu (ale chyba muszę zacząć). Pierwszy test źle zanurzyłam i chyba to była przyczyna tego wyniku.
PROŚBA: nawet jeśli ten poniedziałkowy test wyszedł mi ok (robiłam ok 19 wieczorem) to jeśli przytulałam się z mężem tez wieczorem ok18-19 to jest szansa na to że miałam jeszcze owulację??
jesli przytulaliscie sie w poniedzialek wieczorem lub we wtorek po 24 godz to tez jest szansa na ciaze owulacyjne podobno wykrywaja owulacje 24-48 godzin przed jej wystapieniem ja mysle ze najlepiej przytulac sie 12 godzin po zrobieniu testu :happy:
 
Do góry