reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy i jeszcze raz testy

operacja z powodu raka szyjki macicy,ale udało się operację oszczędzającą płodność to właśnie jest trachelektomia.
Przykro mi że to Cię spotkało 😥, ale dałaś radę i najgorsze już chyba minęło, ❤ Życzę jak najszybszych 2 kresek na teście i spokojnej, nudnej ciąży, ✊
 
reklama
Kobietki pomóżcie otóż według kalendarzyka jutro powinnam dostać miesiączkę i już dziś w dzień odczuwałam bóle brzucha i pojawiło się plamienie, godzinę temu już przy podtarciu widać większe plamy i delikatnie na majtkach było widać dwie większe plamki krwi. I teraz czy to się zalicza jako 1 dzień cyklu czy nie ? Bo ja już głupieje.
 
Kobietki pomóżcie otóż według kalendarzyka jutro powinnam dostać miesiączkę i już dziś w dzień odczuwałam bóle brzucha i pojawiło się plamienie, godzinę temu już przy podtarciu widać większe plamy i delikatnie na majtkach było widać dwie większe plamki krwi. I teraz czy to się zalicza jako 1 dzień cyklu czy nie ? Bo ja już głupieje.
Jeśli to krew to tak
 
Tak,ale to raz na jakiś czas, nie leciało ze mnie jak przy miesiączce. Zawsze mam z tym problem.
A badalas progesteron? Mój ginekolog twiedzi, ze pierwszy dzień cyklu rozpoczyna się gdy widzimy żywa krew, nie brązowe plamienie, ta krew nawet nie musi być taka jak na miesiączkę przystało. Organizm to nie maszyna. Możliwe ze masz plamienia przed okresem
 
A badalas progesteron? Mój ginekolog twiedzi, ze pierwszy dzień cyklu rozpoczyna się gdy widzimy żywa krew, nie brązowe plamienie, ta krew nawet nie musi być taka jak na miesiączkę przystało. Organizm to nie maszyna. Możliwe ze masz plamienia przed okresem
Teraz w środę będę robiła wszystkie badania tzn FSH, LH, PROLAKTYNĘ, TESTOSTERON, PROGESTERON, ESTRADIOL, I pakiet tarczycy TSH, FT3, FT4 z ANTY TPO I ANTY TG. a to coś może mieć związek z progesteronem?
 
Teraz w środę będę robiła wszystkie badania tzn FSH, LH, PROLAKTYNĘ, TESTOSTERON, PROGESTERON, ESTRADIOL, I pakiet tarczycy TSH, FT3, FT4 z ANTY TPO I ANTY TG. a to coś może mieć związek z progesteronem?
Progesteron lepiej zbadać 7 dni po owulacji. Teraz jeśli chcesz to zbadaj 17 OH progesteron.
 
reklama
to znaczy? Lekarz kazał mi 3go dnia cyklu narazie zrobić też progesteron a 10 DC będę miała monitoring i może później też zleci.
A to rob jak lekarz mowi aczkolwiek progesteron w 3dc mało co mowi. Raczej lepiej zrobić po owulacji żeby potwierdzić czy wystąpiła. Zazwyczaj w tym czasie cyklu bada się wlasnie 17-oh- progesteron ale skoro lekarz zalecił inaczej to się nie wymądrzam 🙂
 
Do góry