reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testowanie dzień przed @ negatyw a jednak ciąża

Nie potwierdzona monitoringiem, tylko i wyłącznie testy plus kalendarzyk. W tych dniach największej szansy przytulanki co drugi dzień. Ostatni możliwy z dnia 29sierpnia stosunek a więc równe dzisiaj 14dni temu
No to nie wiadomo czy owulacja była i kiedy... równie dobrze mogła być później. Ja mam zazwyczaj długie cykle, mam dwójkę dzieci z 20+ dnia :) a ostatnio owulacja w 15 dniu (boli mnie głowa tuż po ;))
 
reklama
Dzien przrled okresem negatywny test, zalamka, znowu sie nie udalo. Ale pojechalam na bete. Tego samego dnia pod wieczor okropny, ciezki bol okresowy wiec bylam pewno ze ciazy brak. na nastepny dzien pani z labolatorium zadzwonila ze piekna beta i ze gratuluje ciazy. Ale byla niespodzianka tym bardziej ze byla to wigilia. Najpiekniejsze prezent jaki mozna dostac.

Ps moj test pomimo rosnacej pokazywal bardzo bardzo delikatna kreske nawet 1tyg po spodziewanym okresie.

Takze zycze powodzenia.
 
Do góry