reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testować czy jeszcze nie?

MalaMi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
850
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
reklama
W sumie to Ci zazdroszczę [emoji12] kurczę doła załapałam owu mam , chcice mam, a z baraszkowania nici [emoji21] albo z kapturkiem [emoji29] ale pocieszam się sama że w czwartek juz
będę wiedzieć ile jeszcze muszę czekać [emoji52]
Idę w piątek do endokrynolog no już się nie mogę doczekać:) w 6 dniu cyklu miałam progesteron 0.4 :) Nic teraz już na 100% czekam [emoji23][emoji23][emoji1787]
 
W sumie to Ci zazdroszczę [emoji12] kurczę doła załapałam owu mam , chcice mam, a z baraszkowania nici [emoji21] albo z kapturkiem [emoji29] ale pocieszam się sama że w czwartek juz
będę wiedzieć ile jeszcze muszę czekać [emoji52]
Kochana nie ma chyba jeszcze czego zazdrościć [emoji8] to tylko progesteron heh. Zastanawiam się czy endokrynolog może przepisać mi luteine w razie w? 1 raz idę do endokrynolog a u ginekologa mam wizytę 28 więc może jak nie dostanę @.. W co wątpię byłby to jakis cud! :) Najgorzej jak chcica jest [emoji12] a nie można
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Nie wierzę[emoji39][emoji12] czekam na fotkę no chyba że Ci się testy skończyły [emoji13]
Idę w piątek do endokrynolog no już się nie mogę doczekać:) w 6 dniu cyklu miałam progesteron 0.4 :) Nic teraz już na 100% czekam [emoji23][emoji23][emoji1787]
 
Miałam na myśli tak ogólnie, starania czekanie na wynik testu itd. Ja nawet posekisić się nie mogę na luzie [emoji6]. Wydaje mi sie ze może jeśli będzie widział jakieś wskazania w końcu to też lekarz [emoji8]
Kochana nie ma chyba jeszcze czego zazdrościć [emoji8] to tylko progesteron heh. Zastanawiam się czy endokrynolog może przepisać mi luteine w razie w? 1 raz idę do endokrynolog a u ginekologa mam wizytę 28 więc może jak nie dostanę @.. W co wątpię byłby to jakis cud! :) Najgorzej jak chcica jest [emoji12] a nie można
 
Miałam na myśli tak ogólnie, starania czekanie na wynik testu itd. Ja nawet posekisić się nie mogę na luzie [emoji6]. Wydaje mi sie ze może jeśli będzie widział jakieś wskazania w końcu to też lekarz [emoji8]
Skąd ja o tym coś wiem.. zamiast na luzie to ciągle z tylu głowy ta myśl że może tym razem zaskoczy.
 
Skąd ja o tym coś wiem.. zamiast na luzie to ciągle z tylu głowy ta myśl że może tym razem zaskoczy.
Skąd ja to znam. :D Miałam to samo, a w momencie, kiedy w ogóle przestałam myśleć o zajściu w ciążę BUM. 8-) Poza tym byłam pewna, że dostałam okres, a okazało się, że to było jednak plamienie implantacyjne. ;)
 
reklama
Skąd ja to znam. :D Miałam to samo, a w momencie, kiedy w ogóle przestałam myśleć o zajściu w ciążę BUM. 8-) Poza tym byłam pewna, że dostałam okres, a okazało się, że to było jednak plamienie implantacyjne. ;)
Jednak dużo zależy od myślenia! Staram się nie myśleć, odpuścić ale na razie się nie da [emoji4]
 
Do góry