reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny

Dołączył(a)
11 Kwiecień 2023
Postów
8
Hej. Mam pytanie dla Was. Zrobiłam wczoraj wieczorem test i wyszedl mi pozytywny jak na zdjęciu,a dzis rano tez zrobilam i jest negatywny. Jestem 3 dni przed okresem. Czy to za wcześnie na ciążę? Dlaczego raz pokazało mi pozytywny raz negatywny test
 

Załączniki

  • 20230411_082327.jpg
    20230411_082327.jpg
    905,1 KB · Wyświetleń: 504
reklama
Hej. Mam pytanie dla Was. Zrobiłam wczoraj wieczorem test i wyszedl mi pozytywny jak na zdjęciu,a dzis rano tez zrobilam i jest negatywny. Jestem 3 dni przed okresem. Czy to za wcześnie na ciążę? Dlaczego raz pokazało mi pozytywny raz negatywny test
Czy oba testy były tej samej firmy? Jak chcesz mieć pewność idź na betę.
 
reklama
reklama
Do góry