reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny przed @

karolina21325

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
61
Witam! W grudniu miałam łyżeczkowanie ponieważ ciąża przestała się rozwijać. W styczniu zaczęliśmy się starać ponownie ale się nie udało. Mam mieć @ 5 marca, robiłam test w środę wieczorem i wyszedł pozytywny. Id dziś zaczęłam brać duphaston został mi jeszcze z poprzedniej ciąży. Czy to jest faktycznie ciąża czy jeszcze wszystko się może zdarzyć? Czy mam brać ten lek?
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
6 tydzień to rzeczywiście jeszcze może być za wcześnie na serduszko, a dużo też zależy od sprzętu jakim dulysponuje lekarz (wiadomo jak to jest na NFZ zazwyczaj ), wiec nie stresuj się na zapas (wiem, łatwo powiedzieć ). Musisz poczekać jeszcze tydzień lub poszukaj prywatnego gina z dobrym sprzętem.
 
Dziewczynki testy 3dni przed@ co myslicie ja jeszcze nie wieze☺
 

Załączniki

  • 20180315_074514.jpg
    20180315_074514.jpg
    199 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Witam ponownie! Byłam dzisiaj u ginekologa, pęcherzyk jest 6 tygodniowy. Chciałabym się zapytać kiedy u was było widoczne maleństwo i kiedy zaczęło bić serduszko?
Ja byłam u lekarza w 5 TC był sam pęcherzyk, a dwa tyg później dzidziu miał 0,98 cm i biło serduszko

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry