reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test lh pozytyw?

Dziękuję Ci bardzo,bo zastanawiałam się właśnie nad tymi,ale nie wiedziałam czy będą dobre,ale widzę, że u Ciebie się sprawdzają. Robisz 2 razy dziennie? Koniecznie trzeba trzymać 2-3 h mocz,aby coś wyszło ? Trochę mam z tym problem,bo ja bardzo często siusiam 🤭
Ogolnie dobrze by było żeby mocz nie był rozwodniony. Ja robię raz dziennie, chyba ze jest bardzo mocny, to wtedy powtarzam wieczorem :)
 
reklama
Póki są takie jasne to robię jeden raz dziennie, tylko wieczorem, a jak już bliżej mojego terminu owu to robię 2x dziennie rano i wieczorem i nie widzę różnicy w intensywności kreski między moczem porannym a tym wieczornym po piciu herbaty. Jakoś u mnie jak ma być peak to zawsze wychodzi nieważne ile sikam i piję. Ale nie wiem czy u każdego tak jest
 
Mi się nie zawsze uda 2 godzin bez picia wytrzymać, ale jak mocz jest rozwodniony to jest trudniej wyłapać. Jak długo robisz testy?
ja krótko,bo 2 cykle tylko,ale w tym cyklu potwierdzona owulacja u gina a testy negatywne. Muszę się zaprzeć i jakoś się powstrzymać na 2 h,aby nie pić i nie robić siusiu.
 
U mnie to wygląda tak więc myślałam że to już pozytyw🙂
 

Załączniki

  • 16511483608425513075545757670090.jpg
    16511483608425513075545757670090.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 40
reklama
Powtórz ok godz 22, ja zazwyczaj wtedy wyłapuje peak
Kłuje mnie dziś jajnik i to dość mocno więc może się zbliża owu. Choć w pierwszej jak i drugiej ciąży niby owu mialo nie być😂 w 2 na 100% cykl bezowulacyjny miałam umówiony termin na nakłucie jajników a okazało się że jest ciąża🙂 zobaczymy potestuje jeszcze ale ciężko mi idzie z tymi testami nie umiem wychwycić🙂
 
Do góry