reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
7
Hej dziewczyny.
W niedziele zrobilam test ciazowy, pasek na poziomie C wyszedl bardzo wyrazny natomiast na poziomie T blady, ale widoczny i rozowy. Po okolo godzinie druga kreska na poziomie T zniknela, to by oznaczalo ze test jest negatywny. Co o tym myslicie, wiem ze test odczytuje sie do 15 minut max, ale jednak niektore testy nie zmieniaja swojej barwy nawet przez kilka lat i sa milymi pamiatkami.
Co o tym myslicie? Dzisiaj zrobilam test i wyszedl negatywny, okres mam planowo dostac jutro, ale nie daje mi to spokoju i musialam napisac, objawy jakies tam mialam rozne, ale przed okresem mam podobne.
 

Załączniki

  • 20171031_182002.jpg
    20171031_182002.jpg
    204,9 KB · Wyświetleń: 4 580
  • 20171031_181930.jpg
    20171031_181930.jpg
    104,8 KB · Wyświetleń: 1 079
  • 20171031_181904.jpg
    20171031_181904.jpg
    86,4 KB · Wyświetleń: 4 786
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę cienie kresek w okienku testowym. Czy dzisiejszy test nie jest czasem słabszej czułości niż ten niedzielny? Jak możesz to sprawdź. To może być bardzo wczesna ciąża, ale może być też tak, że jajeczku się nie powiodło. Tak naprawdę odpowiedź da Ci badanie z krwi - bhcg. Jeśli wyjdzie pozytywna, powtórz po 48h żeby potwierdzić prawidłowy przyrost.
 
Oba mialy czulosc 25ml, jutro jesli @ nie przyjdzie zrobie jeszcze raz, chociaz i tak zeby miec pewnosc pojade zrobic bete.
Glowa pelna mysli ;/
 
reklama
Do góry