reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blady Test ciazowy

reklama
Cześć, ja od 3 dni robie testy ciążowa. Pierwsze dwa dni tej samej firmy i dzisiaj 3 test innej firmy. Wszystkie z blada druga kreska. Myślałam że kreski będą coraz wyrazniejsze z dnia na dzień ale niestety. Nie wiem nadal czy to ciaza czy się martwić. Jestem dziś w 28dc. Zrobię kolejny test za dwa dni i jestem dobrej myśli.
Podobno testy rzadko się mylą, zrób kolejny jutro rano lub za dwa dni o sprawdzisz czy kolejny też daje cień szansy ;) trzymam kciuki.
Ok, a miesiączkę kiedy masz dostać? Masz regularne cykle?
 
W ciąży czeka Cię pobieranie krwi co kilka tygodni, a czasem co kilka dni[emoji2272]
I robisz testy od 3 dni, a jesteś przed miesiączką więc chyba jednak parę dni Cię zbawi bo gdyby było inaczej to byś testowała dopiero jak okres się spóźni [emoji2296]
Nie mam czasu chodzić na bete, wolę poczekać albo na pozytywny test albo na okres. Po drugie nie lubię pobierania krwi. Parę dni mnie nie zbawi bo wtedy wszystko się okaze
 
W ciąży czeka Cię pobieranie krwi co kilka tygodni, a czasem co kilka dni[emoji2272]
I robisz testy od 3 dni, a jesteś przed miesiączką więc chyba jednak parę dni Cię zbawi bo gdyby było inaczej to byś testowała dopiero jak okres się spóźni [emoji2296]
Wiem , mam już jedno dziecko. To moja decyzja. Nie muszę się tłumaczyć. Napisałam jak to u mnie wyglądało i tyle.
 
Podobno stezenie hormonu bardzo sie waha w pierwszych dniach ciazy wiec moze nawet tAk byc ze jednego dnia test pozytywny a kolejnego negatywny. Jezeli widac delikatna kreseczke to prawdopodobnie to ciaza i Ci gratuluje ❤️ Ja czekam dalej, moj dzisiejszy test negatywny. Zrobie jeszcze jeden za 2 dni i daje sobie spokoj 🥺
 
Podobno stezenie hormonu bardzo sie waha w pierwszych dniach ciazy wiec moze nawet tAk byc ze jednego dnia test pozytywny a kolejnego negatywny. Jezeli widac delikatna kreseczke to prawdopodobnie to ciaza i Ci gratuluje ❤️ Ja czekam dalej, moj dzisiejszy test negatywny. Zrobie jeszcze jeden za 2 dni i daje sobie spokoj 🥺
Przy dobrze rozwijającej się ciąży hormon rośnie szybko a nie waha się raz mniej raz więcej.
 
reklama
Podobno stezenie hormonu bardzo sie waha w pierwszych dniach ciazy wiec moze nawet tAk byc ze jednego dnia test pozytywny a kolejnego negatywny. Jezeli widac delikatna kreseczke to prawdopodobnie to ciaza i Ci gratuluje ❤️ Ja czekam dalej, moj dzisiejszy test negatywny. Zrobie jeszcze jeden za 2 dni i daje sobie spokoj 🥺
Absolutnie nie może tak być. HCG w pierwszych dniach wzrasta. Jeżeli test był pozytywny, a później negatywny to albo wadliwy, albo była to ciąża biochemiczna. Ewentualnie test negatywny na większą czułość i jeszcze nie wyłapuje niskiego poziomu hcg
 
Do góry