reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blady Test ciazowy

Wiem, że ironia. Tłumacze ci jego brak entuzjazmu.

No wynik wskazuje ciążę. Powtórz badanie po 48h i będziesz wiedzieć czy przyrost jest prawidłowy. A ciążę ci ginekolog potwierdzi dopiero jak będzie ja widział. Nic w tym dziwnego, że teraz nie potwierdza czegoś czego jeszcze nie widzi.

Swoją drogą dlaczego nie zadałaś tych wszystkich pytań na wizycie? Przecież lepiej uzyskać wiedzę od specjalisty, niż od osób niezwiązanych z ginekologią.
Oczywiście, ze zadałam. Zadałam ich znacznie więcej ale jak opisywałam wcześniej to mój stary lekarza ginekolog z którego zrezygnowałam a ze z ciekawości, przejęcia i ekscytacji miał tak szybko wolny termin i laboratorium w którym byłam na becie mieści się w tej starej przychodni ginekologicznej - postanowiłam szybko dowiedzieć się więcej o swoim stanie i zapisałam się na wizytę do niego.. Na szereg pytań, które zadałam tutaj a nawet pare pytań więcej, takich jak np. „o czym może świadczyć podwyższona beta kiedy to nie ciaza” odburknął ze porozmawiamy na ten temat przy następnej wizycie - zbył mnie jednym słowem :) Dlatego właśnie Ty uważasz, ze lekarz zachował się ekstra a ja uważam, ze nie do końca.
 
reklama
Oczywiście, ze zadałam. Zadałam ich znacznie więcej ale jak opisywałam wcześniej to mój stary lekarza ginekolog z którego zrezygnowałam a ze z ciekawości, przejęcia i ekscytacji miał tak szybko wolny termin i laboratorium w którym byłam na becie mieści się w tej starej przychodni ginekologicznej - postanowiłam szybko dowiedzieć się więcej o swoim stanie i zapisałam się na wizytę do niego.. Na szereg pytań, które zadałam tutaj a nawet pare pytań więcej, takich jak np. „o czym może świadczyć podwyższona beta kiedy to nie ciaza” odburknął ze porozmawiamy na ten temat przy następnej wizycie - zbył mnie jednym słowem :) Dlatego właśnie Ty uważasz, ze lekarz zachował się ekstra a ja uważam, ze nie do końca.
Ale podalas tylko szczątkowe informacje,więc nie oczekuj,że siedzimy w Twojej głowie i znamy przebieg całej wizyty. Podwyższona beta może świadczyć też o nowotworach,ale skoro wcześniej była negatywna to tym razem obstawiam ciążę.
Z drugiej strony skoro staracie się o dziecko już dwa lata to zadziwiające jest,że tak mało wiesz na te tematy.
 
Oczywiście, ze zadałam. Zadałam ich znacznie więcej ale jak opisywałam wcześniej to mój stary lekarza ginekolog z którego zrezygnowałam a ze z ciekawości, przejęcia i ekscytacji miał tak szybko wolny termin i laboratorium w którym byłam na becie mieści się w tej starej przychodni ginekologicznej - postanowiłam szybko dowiedzieć się więcej o swoim stanie i zapisałam się na wizytę do niego.. Na szereg pytań, które zadałam tutaj a nawet pare pytań więcej, takich jak np. „o czym może świadczyć podwyższona beta kiedy to nie ciaza” odburknął ze porozmawiamy na ten temat przy następnej wizycie - zbył mnie jednym słowem :) Dlatego właśnie Ty uważasz, ze lekarz zachował się ekstra a ja uważam, ze nie do końca.
No cóż, nie będę komentować w ogóle zachowania pt. "Zmieniłam lekarza, bo mi nie odpowiadał, ale poszłam do niego bo miał wolny termin"🤦🏻‍♀️

Nie byłam z Tobą w gabinecie, odniosłam się do zarzutów o braku ekscytacji i o tym, że nie potwierdził ciąży.

I zgadzam się z @jasani tyle czasu starań, a wiedza na temat ciąży niewielka.

Ps. Skoro jeden lekarz nie udzielił ci wystarczających informacji lepiej udać się do drugiego, niż diagnozować w internecie.
 
Myslicie ze jesli mam prace fizyczna i jestem 8 godzin na nogach i zdarza sie ze musze podniesc cos bardzo ciezkiego chociaz staram sie unikac, to moze miec to jakis wplyw na moje problemy z zajsciem w ciaze?
 
Myslicie ze jesli mam prace fizyczna i jestem 8 godzin na nogach i zdarza sie ze musze podniesc cos bardzo ciezkiego chociaz staram sie unikac, to moze miec to jakis wplyw na moje problemy z zajsciem w ciaze?

Wydaje mi sie,ze na zajscie ciaze moze nie, ale utrzymanie jak najbardziej
 
reklama
Do góry