reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Mój pierwszy test jaki pokazał mi kreske to pink strumieniowy z popołudniowego moczu 3 dni przed terminem (rozebrany żebym mogła zdjęcie zrobic), lampka siw zaświeciła ale wątpliwości miałam bo zobaczyłam że pod "szybka" jest mocz czyli że jest zalany, później zrobiłam testy paskowy clear and simple paskowe miałam ich 15 szt ani jeden nie pokazał ciazy nawet z porannego moczu ( nie polecam tych paskow), następnie zrobiłam również po południu test facelle ( drugie zdjecie) uważam że jeśli jest rozowa kreska to nawet "zalany" test może dać nadzieję
Bardzo ciekawi mnie co piszesz o testach paskowych - czy ktoś miał podobne doświadczenia?? Bo kupiłam je w wersji niemal hurtowej i teraz mam wątpliwości co do ich jakości? Jakie są wasze doświadczenia?
 
Najlepiej by bylo podejsc dzisiaj na beta HCG z krwi. Bedzie 100% pewnosci.
Wczoraj już nie zdążyłam na Betę, ale dzisiaj już na pewno pójdę. Zrobiłam jeszcze test wieczorem i wyszła trochę bledsza kreska oraz dzisiaj rano.
Ogólnie moje cykle się ostatnio przesunęły się z wzorowych 28dni na nawet 32.
Jeżeli ten cykl jest krótszy to jestem 2 dni przed miesiączka a jeżeli dłuższy to aż 5 dni!

Dzisiaj beta i zobaczymy co z tego będzie.
Zdjęcie z dzisiaj:
 

Załączniki

  • IMG_7929.jpeg
    IMG_7929.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 93
Wczoraj już nie zdążyłam na Betę, ale dzisiaj już na pewno pójdę. Zrobiłam jeszcze test wieczorem i wyszła trochę bledsza kreska oraz dzisiaj rano.
Ogólnie moje cykle się ostatnio przesunęły się z wzorowych 28dni na nawet 32.
Jeżeli ten cykl jest krótszy to jestem 2 dni przed miesiączka a jeżeli dłuższy to aż 5 dni!

Dzisiaj beta i zobaczymy co z tego będzie.
Zdjęcie z dzisiaj:
Gratuluję 🥰🥰 daj znać jaki poziom bety
 
My mieliśmy rok intensywnych starań a wcześniej podchodziliśmy „co ma być to będzie” ten cykl miał być ostatnim bez wspomagania.
Dodam, że poprzedni cykl też zaczął mi się niespodziewanie 6 dni za szybko to też starania zaczęliśmy tydzień szybciej 😊

Trzymam kciuki za szybki pozytyw 😊
 
reklama
Do góry