reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
25 Sierpień 2021
Postów
11
Cześć, ja mam takie pytanie zrobiłam dzisiaj test podkreślam, że jest on zrobiony przed spodziewaną miesiączka i tydzień po stosunku, w którym mogłoby dojść do zapłodnienie. Na tym teście pojawiła mi się bardzo jasna i cienka druga kreska załączam zdjęcie do tego, na którym moim zdaniem jest ledwo widoczna kreska i pytanie brzmi jak mam odebrać ten test?
 

Załączniki

  • IMG_20210825_151740_894.jpg
    IMG_20210825_151740_894.jpg
    498,7 KB · Wyświetleń: 573
reklama
Cześć, ja mam takie pytanie zrobiłam dzisiaj test podkreślam, że jest on zrobiony przed spodziewaną miesiączka i tydzień po stosunku, w którym mogłoby dojść do zapłodnienie. Na tym teście pojawiła mi się bardzo jasna i cienka druga kreska załączam zdjęcie do tego, na którym moim zdaniem jest ledwo widoczna kreska i pytanie brzmi jak mam odebrać ten test?
Jako negatyw i powtórzyć jeżeli miesiączka nie przyjdzie. A jak jesteś ultra niecierpliwa (co jest możliwe jeśli bardzo nie chcesz ciąży, lub jej bardzo pragniesz😉) to możesz iść na badanie krwi. Tylko na pewno zdajesz sobie sprawę, że tydzień od stosunku to testy domowe i laboratoryjne mogą nie być wiarygodne.
 
Cześć, ja mam takie pytanie zrobiłam dzisiaj test podkreślam, że jest on zrobiony przed spodziewaną miesiączka i tydzień po stosunku, w którym mogłoby dojść do zapłodnienie. Na tym teście pojawiła mi się bardzo jasna i cienka druga kreska załączam zdjęcie do tego, na którym moim zdaniem jest ledwo widoczna kreska i pytanie brzmi jak mam odebrać ten test?
Wg mnie jest pozytywny. Powtorz test , albo najlepiej zrob betę, powodzenia
 
Do implantacji zarodka dochodzi około 6-12 dni po owulacji. Nawet jeśli jesteś w ciąży organizm może o tym jeszcze nie wiedzieć. Mi to wygląda bardziej na kreske fabryczną. Powtórz test za kilka dni a najlepiej zrób bhcg aby mieć jasność.
 
Tydzień po stosunku to za wcześnie na test. Nawet jeżeli owulacja była w tym samym dniu co współżycie, to beta w organizmie pojawia się 48 h po implantacji, a ta ma miejsce 6-12 dpo.
 
Cześć, ja mam takie pytanie zrobiłam dzisiaj test podkreślam, że jest on zrobiony przed spodziewaną miesiączka i tydzień po stosunku, w którym mogłoby dojść do zapłodnienie. Na tym teście pojawiła mi się bardzo jasna i cienka druga kreska załączam zdjęcie do tego, na którym moim zdaniem jest ledwo widoczna kreska i pytanie brzmi jak mam odebrać ten test?
Tydzien po stosunku to za wczesnie . Najlepiej Zrob w dniu spodziewanej miesiączki
 
Jako negatyw i powtórzyć jeżeli miesiączka nie przyjdzie. A jak jesteś ultra niecierpliwa (co jest możliwe jeśli bardzo nie chcesz ciąży, lub jej bardzo pragniesz😉) to możesz iść na badanie krwi. Tylko na pewno zdajesz sobie sprawę, że tydzień od stosunku to testy domowe i laboratoryjne mogą nie być wiarygod
Wg mnie jest pozytywny. Powtorz test , albo najlepiej zrob betę, powodzenia

Ale to clearblue. Tam w okienku testowym jako pozytyw powinien być taki krzyżyk i to wyraźny. Ten jest negaty
 
reklama
Do góry