reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Witam dziewczyny jestem tu nowa chciałabym was się zapytać staramy się z mężem o dzidziusia już 1,5 jestem teraz 4 dni przed miesiączka i zrobiłam test o czułości 10ml z firmy facelle z rossmanna i wyszły dwie kreski w tym jedna bladsza co mam o tym myśleć ? 🤔🙂
 

Załączniki

  • C8D0BFFB-F7FC-4B89-81CA-08275B112403.jpeg
    C8D0BFFB-F7FC-4B89-81CA-08275B112403.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 113
Witam dziewczyny jestem tu nowa chciałabym was się zapytać staramy się z mężem o dzidziusia już 1,5 jestem teraz 4 dni przed miesiączka i zrobiłam test o czułości 10ml z firmy facelle z rossmanna i wyszły dwie kreski w tym jedna bladsza co mam o tym myśleć ? 🤔🙂
No tu chyba nie ma za dużo o czym myśleć tylko cieszyć się :) gratulacje! Niech wszystko będzie ok :)
 
No tu chyba nie ma za dużo o czym myśleć tylko cieszyć się :) gratulacje! Niech wszystko będzie ok :)
Oj boje się cieszyć jednak 1,5 roku starań tylko dziwne ze dziś robiłam rano test o czułości 25ml i wyszło cień cienia ledwo widoczna kreseczka dopiero po półgodziny 🤷🏼‍♀️a teraz po południu takie krechy a słyszałam ze ten test z rossmanna nie jest aż tak wiarygodny 🤔🤷🏼‍♀️
 
Oj boje się cieszyć jednak 1,5 roku starań tylko dziwne ze dziś robiłam rano test o czułości 25ml i wyszło cień cienia ledwo widoczna kreseczka dopiero po półgodziny 🤷🏼‍♀️a teraz po południu takie krechy a słyszałam ze ten test z rossmanna nie jest aż tak wiarygodny 🤔🤷🏼‍♀️
Najlepiej i najpewniej pójść na betę do punktu pobrań i po 48h powtórzyć. Będzie czarno na białym 🙃
 
Oj boje się cieszyć jednak 1,5 roku starań tylko dziwne ze dziś robiłam rano test o czułości 25ml i wyszło cień cienia ledwo widoczna kreseczka dopiero po półgodziny 🤷🏼‍♀️a teraz po południu takie krechy a słyszałam ze ten test z rossmanna nie jest aż tak wiarygodny 🤔🤷🏼‍♀️
Tak ale sama napisałaś, że Facelle miał 10ml czyli bardziej czuły :)
Więc dla pewności 100% HCG w labo , trzymamy kciuki!
 
Dziewczyny dziś zrobiłam Pink Test o czułości 10ml 3 dni do miesiączki i taka kreseczka🙂
Chyba to jest to tylko strasznie mnie biust bolał a teraz już nic tylko pobolewa mnie podbrzusze na miesiączkę i tez tak dziwnie to normlane ?
 

Załączniki

  • CA74B4A4-5DDC-4CD3-ADC1-3A8A5D1352F3.jpeg
    CA74B4A4-5DDC-4CD3-ADC1-3A8A5D1352F3.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Dziewczyny dziś zrobiłam Pink Test o czułości 10ml 3 dni do miesiączki i taka kreseczka🙂
Chyba to jest to tylko strasznie mnie biust bolał a teraz już nic tylko pobolewa mnie podbrzusze na miesiączkę i tez tak dziwnie to normlane ?

Kreska jest także oczywiście trzymamy kciuki żeby wszystko rozwijało się dobrze :)
Dla pewności standardowo Beta co 48h żeby sprawdzić przyrost.
Co do objawów to cóż jedna ma wszystko co możliwe a inna nie ma wcale, np ja ;)
Objawy też mogą się pojawiać lub znikać , to całkiem normalne.
Daj znać jak badanie krwi :)
 
Do góry