reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Powiedziała co wiedziała 😂 rozumiem ze u Ciebie odrazu duża gruba kreska wyszla 🙈

niepowaznym jest komuś wciskać ze się nie jest w ciąży kiedy kreska jest widoczna ✌️ Lekarzami jesteście czy co?

zamiast pluć jadem wystarczy koleżance doradzić i poprowadzić .

trzymam kciuki ❤️
A gdzie ja jej wciskam, że nie jest w ciąży? Chyba doradzałam badanie krwi. Czytanie ze zrozumieniem się kłania!

Na tym etapie to nawet lekarz ciąży nie potwierdzi tylko tylko beta, bo jeszcze nic nie widać na USG🙈

przeczytaj swój pierwszy post i zastanów się kto tu jadem pluje.

I tak na marginesie, tak u mnie wyszły od razu dwie widoczne gołym okiem kreski. Wiesz dlaczego? Bo test się robi w terminie miesiączki, a nie dwa dni po seksie. Polecam, bo wtedy nie musisz się doszukiwać kreski pod światło, robić zdjęcia z filtrem czy rozbierać testu. Wystarczy odrobina cierpliwości.

Ale co ja tam wiem, lekarzem nie jestem 😅
 
reklama
A gdzie ja jej wciskam, że nie jest w ciąży? Chyba doradzałam badanie krwi. Czytanie ze zrozumieniem się kłania!

Na tym etapie to nawet lekarz ciąży nie potwierdzi tylko tylko beta, bo jeszcze nic nie widać na USG🙈

przeczytaj swój pierwszy post i zastanów się kto tu jadem pluje.

I tak na marginesie, tak u mnie wyszły od razu dwie widoczne gołym okiem kreski. Wiesz dlaczego? Bo test się robi w terminie miesiączki, a nie dwa dni po seksie. Polecam, bo wtedy nie musisz się doszukiwać kreski pod światło, robić zdjęcia z filtrem czy rozbierać testu. Wystarczy odrobina cierpliwości.

Ale co ja tam wiem, lekarzem nie jestem 😅
A gdzie ja jej wciskam, że nie jest w ciąży? Chyba doradzałam badanie krwi. Czytanie ze zrozumieniem się kłania!

Na tym etapie to nawet lekarz ciąży nie potwierdzi tylko tylko beta, bo jeszcze nic nie widać na USG🙈

przeczytaj swój pierwszy post i zastanów się kto tu jadem pluje.

I tak na marginesie, tak u mnie wyszły od razu dwie widoczne gołym okiem kreski. Wiesz dlaczego? Bo test się robi w terminie miesiączki, a nie dwa dni po seksie. Polecam, bo wtedy nie musisz się doszukiwać kreski pod światło, robić zdjęcia z filtrem czy rozbierać testu. Wystarczy odrobina cierpliwości.

Ale co ja tam wiem, lekarzem nie jestem 😅
Nie zniżę się do Twojego poziomu i tym bardziej do Twojego doświadczenia o których sama wspominasz z rozbieraniem testów czy robieniem zdjęć pod światło 😂. Nie pozdrawiam .
 
Nie zniżę się do Twojego poziomu i tym bardziej do Twojego doświadczenia o których sama wspominasz z rozbieraniem testów czy robieniem zdjęć pod światło 😂. Nie pozdrawiam .
Ty już swój poziom pokazałaś w pierwszym komentarzu. Więcej nie musisz mi już pokazywać 🙈
zdecydowanie mi wystarczy.

Rozumiem, że masz szklaną kulę. Bo wiesz zarówno jakie mam doświadczenia jak i to że u każdego blada kreska to 100% ciąża 🤣 no jasnowidz nam się trafił na forum.

Bez odbioru.
 
Niepoważna . Mój pierwszy test był jeszcze bledszy i nie uważałam tego za negatyw . Nie fajnie jest tak komuś podcinać skrzydła jak się nie ma o tym zielonego pojęcia . @Agnbaj jesli uważasz ze na betę za wcześnie powtarzaj sobie test codziennie rano . Kreska powinna delikatnie ciemniec . Trzymam kciuki ✊🏻❤️
😂 😂 😂 😂
Na betę za wcześnie, a na testy nie? Testy są czułości 10 lub 25, a beta już powyżej 5 albo powyżej 2.6 (zależy od labo) Ci wyjdzie pozytywna. 😂

I tak, ja też miałam dwie grube kreski od razu, bo robiłam test 3 dni po tym, jak mi się okres spóźniał. I nie musiałam zgadywać, czy widzę cień cienia czy nie i czy to nie kreska fabryczna...

I absolutnie nie jest to przytyk do autorki postu tylko do Twoich strasznie nieuprzejmych komentarzy i zupełnie niefachowych.

Droga Autorko, po prostu zrób betę w labo albo powtórz test sikany za jakieś 3 dni - wtedy będziesz miała jasność. :)
 
Niepoważna? Podcinasz skrzydła? Nie rób bety sikaj na testy? A Ty przepraszam jesteś przewodniczącą w grupie starszaków?
Po pierwsze na teście nie widać nic [emoji2272]
Po drugie to czy my coś widzimy czy nie, nie zapłodni nagle autorki, a nasze zdanie nie ma szans cofnąć jej ciąży[emoji2356]
Po trzecie o jakim podcinaniu skrzydeł mowa? Co ma wspólnego wypatrywanie kreski na teście z podcięciem skrzydeł?

Ciąża jest albo jej nie ma, i nawet jak milion osób tu wyrazi swoją opinię to nie zmieni to NIC[emoji2356]

No i najważniejsze... Jak można pleść publicznie takie głupoty, że jak na bete za wcześnie to trzeba sikać na patyk [emoji2296][emoji85]
Ludzie litości...

Autorko. Idź na bete, powtórz ją po 48 godzinach i mam nadzieję, że to potwierdzi upragnioną ciążę [emoji3590]
 
Ostatnia edycja:
Powiedziała co wiedziała [emoji23] rozumiem ze u Ciebie odrazu duża gruba kreska wyszla [emoji85]

niepowaznym jest komuś wciskać ze się nie jest w ciąży kiedy kreska jest widoczna [emoji3577] Lekarzami jesteście czy co?

zamiast pluć jadem wystarczy koleżance doradzić i poprowadzić .

trzymam kciuki [emoji3590]
Jedyną osobą plującą jadem jesteś tutaj Ty...
 
@blanny @Zazuu tu beta nie potrzebna. Cappuccinko1988 wyjęła kule kryształową i wie na 110 procent czy test pozytywny czy może jednak kreska fabryczna. No i najważniejsze, u niej przy takiej była ciąża. Nie ma co dyskutować, takie są fakty 🙈 a my nie jesteśmy lekarzami i się nie znamy 😂
 
To ja bym chciała rzutem na taśme wiedzieć czy w tym cyklu zajdę w ciążę?
[emoji3166][emoji848]
@blanny @Zazuu tu beta nie potrzebna. Cappuccinko1988 wyjęła kule kryształową i wie na 110 procent czy test pozytywny czy może jednak kreska fabryczna. No i najważniejsze, u niej przy takiej była ciąża. Nie ma co dyskutować, takie są fakty [emoji85] a my nie jesteśmy lekarzami i się nie znamy [emoji23]
 
reklama
Niepoważna . Mój pierwszy test był jeszcze bledszy i nie uważałam tego za negatyw . Nie fajnie jest tak komuś podcinać skrzydła jak się nie ma o tym zielonego pojęcia . @Agnbaj jesli uważasz ze na betę za wcześnie , dla własnej kontroli powtarzaj sobie test codziennie rano . Jeśli ciąża się rozwija Kreska powinna delikatnie ciemniec .Trzymam kciuki [emoji1307][emoji3590]

Może być jeszcze bledsza? [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]
 
Do góry