reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Dokładnie, też o tym słyszałam że takie bóle.moga być w ciazy.

Ja też się stresuje tym wynikiem..
ja własnie nie pameitam jak to było przy synku hahah czy mnie coś bolało przed hihi |:|P skleroza :p ale ja np miałam taki objaw nawet na poczatku neiwiedzialam ze to ma związek z ciążą :) miałam w dniu okresu biegunke :D także czekam do soboty jak na komuni dostane biewgunke to juz bede wiedziała co grane hahaha :D
 
ja własnie nie pameitam jak to było przy synku hahah czy mnie coś bolało przed hihi |:|P skleroza :p ale ja np miałam taki objaw nawet na poczatku neiwiedzialam ze to ma związek z ciążą :) miałam w dniu okresu biegunke :D także czekam do soboty jak na komuni dostane biewgunke to juz bede wiedziała co grane hahaha :D
Hehe :-) czekam na wieści ❤️
 
Jadę właśnie z pobrania krwi. Pani w laboratorium bardzo mnie zdołowala, powiedziałaś że malutko że wynik wyszedł wtedy bardzo niski, chodziło jej o to 5,79, i że z tego co ona wie od razu wychodzą bardzo wysokie wyniki.... Także na pewno nic z tego.😭😔
 
reklama
Hej dziewczyny. Okres mam miec 1.09. dziś zauważyłam, że mam w środku brązowo - beżowo podbarwiony śluz. Zobaczcie czy widzicie coś na tym tescie. Pojawiło się od razu po 2 minutach. Ciężko uchwycić.🤔🤔
Powtórz po paru dniach stężenie hcg będzie większe wiec powinna być kreska bardziej widoczna noi rano oczywiście 😊
 
Do góry