reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Miska11223344

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2019
Postów
23
Hej dziewczyny powtórzyłam test i na wszystkich jest cień kreski
 

Załączniki

  • 88D5DDC7-096E-4752-ABA1-B5DF46442096.jpeg
    88D5DDC7-096E-4752-ABA1-B5DF46442096.jpeg
    196 KB · Wyświetleń: 278
  • 1C0D4192-73CC-4673-999F-0B66A58516A7.jpeg
    1C0D4192-73CC-4673-999F-0B66A58516A7.jpeg
    570,1 KB · Wyświetleń: 232
reklama
reklama
Hmm.. Niby może coś tam jest ale nie widać na zdjęciu.. Najlepiej idź na betę i będziesz wszystko wiedziala
Właśnie nie mam możliwości iść na bete bo mieszkam za granica i oni nie uznają ciąży do 3 miesiąca :( także beta w moim przypadku odpada . W Polsce napewno bym poszła :) Powtórzę test za kilka dni i będę miała pewność :) . Chciałam się upewnić czy tylko ja to widzę czy może ktoś jeszcze ... wiecie jak działa wyobraźnia kobiet które się starają ... widza ciebie kresek i czuja pierwsze objawy :(
 
No ja mam tak samo... Mam nadzieję że w tym cyklu się wkoncu uda. Jedno poronienie mam za sobą :(
Przykro mi :( ja poroniłam w lipcu rok temu i póki co nie udaje się ... mam nadzieje ze tym razem cień będzie szczęśliwy ... od 2 dni czyje jakby @ miał by się pojawić .. także jestem nie pewna, niestety trzeba być cierpliwym w tych sprawach ... chociaż korci mnie żeby już rano zrobić test ... ale wiem ze pewnie nic z tego ... :)
 
Miałam to samo. Pilnowałam cyklu, robiłam jakieś zaawansowane obliczenia, a testowałam nawet przed miesiączką. Potrafiłam robić kilka testów w cyklu, a później i tak przychodził okres. Lepiej się tak nie nastawiać i tak o tym nie myśleć (wiem z autopsji, że ciężko). ;) Niemniej jednak trzymam kciuki.
 
Miałam to samo. Pilnowałam cyklu, robiłam jakieś zaawansowane obliczenia, a testowałam nawet przed miesiączką. Potrafiłam robić kilka testów w cyklu, a później i tak przychodził okres. Lepiej się tak nie nastawiać i tak o tym nie myśleć (wiem z autopsji, że ciężko). ;) Niemniej jednak trzymam kciuki.
Postaram się nie myśleć :) choć będzie ciężko :) będzie co ma być :)
 
reklama
Do góry