reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

Testu nie odczytuje się po czasie. Bo test wysycha i kreska testowa się wybarwia. Skoro stosunek był 22. A owulacja 26 to wątpię że doszło do zapłodnienia. Tyle czasu od stosunku test nawet z południa byłby wiarygodny i dał od razu wynik a nie po ''czasie'' .
Naczytałam się że plemniki do 5 dni mogą przetrwać w pochwie i stresuje. Mam rączek regularne @. I to spóźnienie mnie bardzo stresuje. Nie mam jak zrobić bety bo mieszkam za granicą. Od stosunku minęło 21 dni. W dodatku wytrysk wystąpił poza mną. Wiem ze to żadna formą zabezpieczenia. Bardzo się stresuje i boję bo nie mogę być w ciąży
 
reklama

Załączniki

  • 20230212_203348.jpg
    20230212_203348.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 636
Naczytałam się że plemniki do 5 dni mogą przetrwać w pochwie i stresuje. Mam rączek regularne @. I to spóźnienie mnie bardzo stresuje. Nie mam jak zrobić bety bo mieszkam za granicą. Od stosunku minęło 21 dni. W dodatku wytrysk wystąpił poza mną. Wiem ze to żadna formą zabezpieczenia. Bardzo się stresuje i boję bo nie mogę być w ciąży
Skoro się boisz, że możesz być w ciąży pomyśl o zabezpieczeniu na przyszłość niż takich domysłach po co sobie dokładać do głowy stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji uprawiając seks trzeba mieć świadomość co może się zdarzyć. Miesiączka może się przesunąć są różne przyczyny, możesz mieć pcos i okres nie wystąpił . 21 dni od stosunku to już raczej wiarygodny wynik.
 
Dziewczyny, błagam pomóżcie bo już wariuje. 22.01 stosunek przerywany. Owulacja (chyba) 26.01. @ powinna być 10.02 a dzis 12.02 i dalej nie ma nic. Jajniki bolą i to wszystko. Test zrobiłam dziś ale niestety nie z porannego moczu. Wyszła jedna kreska a po kilku h druga. Nie wiem co mam myśleć. Aż mnie żołądek że stresu boli. Powtórzę test, jutro kupię więc dopiero pojutrze rano ale do tej pory osiwieje. Doradźcie coś
. Gdyby ze stosunku 22.01 miało dojść do ciąży to kreska byłaby już taka tłusta, że nie byłoby tego postu. Zapewniam Cię
 
. Gdyby ze stosunku 22.01 miało dojść do ciąży to kreska byłaby już taka tłusta, że nie byłoby tego postu. Zapewniam Cię
Mimo że test nie z porannego moczu? Okres miał być w piątek, też popołudniu zrobiłam clear blue test, był negatywny. Dziś rano wstałam, byłam w toalecie, potem w aptece i potem dopiero ten test. Więc nie wiem czy jest wiarygodny
 
reklama
Mimo że test nie z porannego moczu? Okres miał być w piątek, też popołudniu zrobiłam clear blue test, był negatywny. Dziś rano wstałam, byłam w toalecie, potem w aptece i potem dopiero ten test. Więc nie wiem czy jest wiarygodny

Nawet gdybyś ten test zrobiła z ostatniej kropli 378 moczu w ciągu dnia to po tylu dniach byłby pozytywny.
Polecam przestać się nakręcać bo i przez miesiąc ten okres nie przyjdzie jak będziesz szukać dziury w całym
 
Do góry