reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

Zaufam, postaram się uspokoić. Dziękuję Ci bardzo i przepraszam za moją panikę, poprostu jestem zagubiona z tym wszystkim

Masz prawo czuć się zagubiona, ale zamiast te energię ładować w zadręczanie się lepiej poświęć ją na zgłębienie tematu antykoncepcji i wybranie dla siebie odpowiedniej
 
reklama
Według mnie szkoda pieniędzy. Uwierz , że im więcej będziesz myśleć tym miesiączka może odwlekać to , że miałaś zawsze regularna nie jest powiedziane , że teraz może byc, możesz mieć pcos i będziesz miała objawy jak na nadchodzącą miesiączkę która nie wystąpi. Testy są negatywne. Już zwłaszcza po tylu dniach. Ja jak nie byłam w ciąży nigdy test nie pokazał pozytywnego wyniku.
Chyba za wiele się naczytałam że dziewczynom mimo negatywnych testów wychodzi Ciąża. Cały dzień dzisiaj siedzę i szukam w internecie informacji. Nie pomogło mi to nic, wręcz odwrotnie
 
Masz prawo czuć się zagubiona, ale zamiast te energię ładować w zadręczanie się lepiej poświęć ją na zgłębienie tematu antykoncepcji i wybranie dla siebie odpowiedniej
Tak zrobię, na pewno nie dopuszczę do takiej sytuacji w swoim życiu znowu. To była chwilowa głupota i teraz się martwię. Panikuje. Już chyba wmówiłam sobie wszystkie objawy ciąży. Ciągle patrze na ten test. Poprostu strach.
 
Chyba za wiele się naczytałam że dziewczynom mimo negatywnych testów wychodzi Ciąża. Cały dzień dzisiaj siedzę i szukam w internecie informacji. Nie pomogło mi to nic, wręcz odwrotnie
No więc właśnie nie nakręcają się w internecie różne rzeczy piszą. I to nie raz nie prawdziwe. Człowiek siedzi w internecie czyta i później dokłada sobie do głowy. Umów się do ginekologa jeśli nie przyjdzie @ bo być może będziesz musiała brać leki na wywołanie @ . I dla własnego zdrowia psychicznego nie czytaj . Im więcej będziesz sobie wmawiać to i będziesz mieć objawy bo tak to działa .
 
No więc właśnie nie nakręcają się w internecie różne rzeczy piszą. I to nie raz nie prawdziwe. Człowiek siedzi w internecie czyta i później dokłada sobie do głowy. Umów się do ginekologa jeśli nie przyjdzie @ bo być może będziesz musiała brać leki na wywołanie @ . I dla własnego zdrowia psychicznego nie czytaj . Im więcej będziesz sobie wmawiać to i będziesz mieć objawy bo tak to działa .
Dziękuję bardzo, postaram się uspokoić. Odczekam kilka dni i umowie się do lekarza jeśli @ nie nadejdzie. Choć mam nadzieję że się pojawi.
Mam nauczkę i nigdy więcej takiego stresu sobie nie zapewnie. Oby tylko teraz było wszystko dobrze
 
Dziękuję bardzo, postaram się uspokoić. Odczekam kilka dni i umowie się do lekarza jeśli @ nie nadejdzie. Choć mam nadzieję że się pojawi.
Mam nauczkę i nigdy więcej takiego stresu sobie nie zapewnie. Oby tylko teraz było wszystko dobrze
Napewno będzie. Trzymam kciuki . Ściskam ☺️💓
 
Dziewczyny dzisiaj zrobiłam rano, z 2ego siku test. Uspokoił mnie. Mimo że @ dalej brak to po rozmowach z Wami i dzisiejszym powtórzeniu testu jestem spokojniejsza. Stres to paskudna sprawa. Ale dzięki Wam udało mi się uspokoić. Dziękuję Wam bardzo i przepraszam za moje męczenie wczoraj
 

Załączniki

  • 20230213_073213.jpg
    20230213_073213.jpg
    743,6 KB · Wyświetleń: 427
Dziewczyny dzisiaj zrobiłam rano, z 2ego siku test. Uspokoił mnie. Mimo że @ dalej brak to po rozmowach z Wami i dzisiejszym powtórzeniu testu jestem spokojniejsza. Stres to paskudna sprawa. Ale dzięki Wam udało mi się uspokoić. Dziękuję Wam bardzo i przepraszam za moje męczenie wczoraj
Test negatywny. Nie masz się czym martwić. To prawda stres potrafi zniszczyć człowieka od środka. Nie rób więcej testów bo szkoda kasy. Udaj się do ginekologa. A przez stres @ może być opóźniona. Pozdrawiam ☺️
 
reklama
Ale kreska wyszła po paru h nie od razu. Ja też miałam takie kreski po czasie i w ciąży nie byłam. Ba nawet miałam wyniki fałszywie pozytywne z wyraźnymi kreskami. I nawet dziś rano wynik powtórzony z moczu świadczy o braku ciąży a po 20 dniach już byłby pozytywny
 
Do góry