reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy 11 DPO czy coś widzę?

Dołączył(a)
22 Marzec 2024
Postów
5
Cześć dziewczyny, wiecie jak to jest… Pewnie wszystkie wiemy, że im wcześniejsze testowanie tym większy ból głowy. Wczoraj nawet oglądałam podcast gdzie dziewczyna mówiła, że im wcześniej to zrobisz, to lądujesz na forum i wrzucasz zdjęcie testu, żeby ktoś potwierdził swoim okiem czy coś widzi. Dokładnie mnie to spotkało.

Z Allegro zamówiłam 3 testy (2 o czułości 10 ml i clearblue o 25 ml). Doszedł tylko 25ml więc zrobiłam ten. :/

Test zrobiony przed chwilą, 11DPO.
Symptomy: skurcze w macicy, kłucie w prawym boku (te dwa symptomy od jakiś 5 dni ale coraz intensywniej). Ból glowy od 2 dni. Może trochę zmęczenia… gazy, wczoraj trochę wzdęcia.

Wczoraj wieczorem mrowiły mnie też sutki przez kilka minut, ale piersi raczej nie bolą.

Co myślicie? Czy tylko ja coś widzę?
IMG_8852.jpeg
 
reklama
Coś jakby prześwituje. Idz na betę a w drodze powrotnej kup w rossmanie facelle, jak ma być kreska, to na nim zobaczysz😉 trzymam kciuki i czekam na fotki💙
 
Dzięki. ❤️ Staramy się od jakiegoś czasu (to nasza 3 próba, 1 ciąża biochemiczna) i tutaj zaglądam, ale nie spodziewałam się, że sama zostawię tutaj post.

Mały update o moich symptomach - właśnie zrobiłam kawę i mam ochotę ją wylać. Zapach i smak mnie odrzuca na kilometr... Zobaczymy, będę pisać :)
 
Ale to nowy test czy ten wczorajszy?
Bo jak wczorajszy, to jest nieważny i należy zrobić nowy i odczytać po czasie wskazanym w instrukcji.
 
Cześć dziewczyny, wiecie jak to jest… Pewnie wszystkie wiemy, że im wcześniejsze testowanie tym większy ból głowy. Wczoraj nawet oglądałam podcast gdzie dziewczyna mówiła, że im wcześniej to zrobisz, to lądujesz na forum i wrzucasz zdjęcie testu, żeby ktoś potwierdził swoim okiem czy coś widzi. Dokładnie mnie to spotkało.

Z Allegro zamówiłam 3 testy (2 o czułości 10 ml i clearblue o 25 ml). Doszedł tylko 25ml więc zrobiłam ten. :/

Test zrobiony przed chwilą, 11DPO.
Symptomy: skurcze w macicy, kłucie w prawym boku (te dwa symptomy od jakiś 5 dni ale coraz intensywniej). Ból glowy od 2 dni. Może trochę zmęczenia… gazy, wczoraj trochę wzdęcia.

Wczoraj wieczorem mrowiły mnie też sutki przez kilka minut, ale piersi raczej nie bolą.

Co myślicie? Czy tylko ja coś widzę?Zobacz załącznik 1621171

Dlatego ja poszłam na betę, a potem zrobiłam test xD
 
reklama
A owulacja potwierdzona monitoringiem? Jeżeli zdjęcie w świetle dziennym robiłaś po kilku godzinach to test jest nieważny. Poza tym jak dla mnie to jest negatywny.
 
Do góry