reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test beta hcg

Dołączył(a)
9 Czerwiec 2024
Postów
2
Witam. Mam pytanie czy wy również tu widzicie 2 kreskę? Czy to potwierdza ciążę? Byłam u ginekologa w czwartek na USG stwierdził, że nic jeszcze nie widać. Czy mogę mieć problemy hormonalne od brania tabletek antykoncepcyjnych? Z półtora mies temu odstawiłam brałam je dość długo 3 lata. Gdy brałam tabletki miałam w jednym miesiącu 2 razy miesiączkę trwająca nawet 8-9dni.
Czy coś może jeszcze wpływać na pozytywny wynik ciążowy?
Zrobiłam 2 płytkowe wyszły pozytywnie i z krwi również tylko mniej widoczna kreska
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-06-09-13-40-32-661_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-06-09-13-40-32-661_com.miui.gallery.jpg
    402,1 KB · Wyświetleń: 275
reklama
Witam. Mam pytanie czy wy również tu widzicie 2 kreskę? Byłam u ginekologa w czwartek na USG stwierdził, że nic jeszcze nie widać. Czy mogę mieć problemy hormonalne od brania tabletek antykoncepcyjnych? Z półtora mies temu odstawiłam brałam je dość długo 3 lata.
Czy coś może jeszcze wpływać na pozytywny wynik ciążowy?
Zrobiłam 2 płytkowe wyszły pozytywnie i z krwi również tylko mniej widoczna kreska
Problemy hormonalne nie wpływają na wynik testu ciążowego z moczu :) Kreska druga jest, na USG jeszcze za wcześnie jeśli jesteś w okolicy terminu miesiączki. Możesz zrobić betaHCG z krwi i potem powtórka po 48h.
 
Problemy hormonalne nie wpływają na wynik testu ciążowego z moczu :) Kreska druga jest, na USG jeszcze za wcześnie jeśli jesteś w okolicy terminu miesiączki. Możesz zrobić betaHCG z krwi i potem powtórka po 48h.
Właśnie chodzi o to, że nie wiem kiedy teraz powinnam dostać miesiączkę. Przy tabletkach miałam nieregularna a jak tylko odstawiłam tabletki brak miesiączki testy pozytywne
 
Jak dla mnie duże prawdopodobieństwo ciąży . Po odstawieniu tabletek nie raz łatwo zajsc w ciążę . Polecam iść do laboratorium na betę z krwi to rozwieje wszelkie wątpliwości . 🙂
 
reklama
Do góry