reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy porodów

Celestynka już Cię dopisałam na naszą listę . He, he fajnie masz taki sam termin jak ja, chociaz na ostatniej wizycie u gina ten stwierdził , że wg niego wychodzi 6.08. Jednak ja trzymam się tego najwcześniej wykonanego USG i obliczeń wg długości cyklu. Zycie i tak pokaże , że maluch urodzi się wtedy kiedy będzie sam chciał. Ja chciałabym by urodził się 9.08 , to moja rocznica (któraś tam z kolei) ślubu i data urodzin mojego taty.Fajnie by było. Ale pomarzyć dobra rzecz. ;-)
 
reklama
Cześć dziewczynki zaglądam do was czasem ale dopiero dzis sie odezwałam.
Kocham ten miesiąc sierpieni bo sie urodziłam w sierpniu a dokładniej 22.A moja siostra 23 a siostrzenica 24i kuzynka też 24
Pozdrawiam was i wasze rosnące brzuszki.
 
ehhh dziewczyny zleci wam ten czas szybciutko:tak::tak::tak:

ja jestem sierpniówka 2006 termin miałam na 12 a julcia urodzila sie dopiero 24... i wiekszośc moich koleżanek sierpniówek tez sie przeterminowała... ciekawe jak tam bedzie u was... od czasu do czasu zagladamy tu - z sentymentu:) pozdrawiam was serdecznie
 
ja mam na 02.08 to moj drugi termin bo pierwszy mialam na lipca, eh jak sie okaze po nastepnym usg ze mam jeszcze inny to juz calkiem zglupieje:tak: pozdrawiam was sierpnioweczki
 
Syla242 serdecznie zapraszamy do nas i do naszego wątku głównego!! Napisz tam więcej o sobie..o Was!
 
reklama
Witam sierpnióweczki! Jestem białostocczanką, mamą wspaniałego Mikołaja, a ok. 15 sierpnia pojawi się nowy domownik lub domowniczka, czyli nasz kolejny skarb:-) ! Mam 29 lat i od 1,5 roku jestem fanką BB. Pozdrawiam!
 
Do góry