reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
O jak mnie tu dawno nie było.

Aniu gratulaje.
Ruda Iza - no to teraz trzeba męża zaprzęgnąć bardziej do pracy a sama (a własciwie nie sama bo we 2) odpoczywaj - akurat wakacje :)))
 
Ruda Iza - no to teraz trzeba męża zaprzęgnąć bardziej do pracy a sama (a własciwie nie sama bo we 2) odpoczywaj - akurat wakacje :)))

Dzięki dziewczyny
Z mężem nie ma problemu, na obiad kupił nalesniki (przepyszne) obiadów mam już nie robić póki upały nie zelżą. A siostra z dziećmi już do nas nie przyjedzie... tylko my do niej :-D
 
Ale wam zazdroszczę dziewczyny że już znacie płeć !! :-)

Ja dopiero się dowiem na usg połówkowym 9 sierpnia DOPIERO :szok:
Nie mam robionego usg na każdej wizycie ;/ szkoda mam ochotę pójść gdzieś na własną rękę się dowiedzieć o płci chociaż ale chyba już poczekam :crazy:
 
Ania gartuluje synka :-) U nas będzie druga córeczka strasznie sie cieszymy najważniejsze że zdrowa Noukie a ty sie wybierasz na badania prenatalne?Czekam na wieści od ciebie dziś:tak:jak po wizycie Aisha-może warto poczekać czas szybko zleci ja na poczatku ciaży lekarz mi na każdej wizycie robil usg a później przestał i w ostatnim czasie miałam tylko 2 usg jedno między 9 a 13 tyg w szpitalu genetyczne i dziś drugie genetyczne powiedzila mi ze narazie on mi nie będzie robil może tak trzeba żeby znowu za dużo tego nie było?:eek:cierpliwości
 
Aisha ja tez nie mam na kazdej wizycie. Teraz miałam wyjątkowo bo się martwiłam i nie byłam pewna czy z dzidzią będzie ok. Nie wiem czy jest sens iść prywatnie na usg tylko po to żeby sprawdzić płeć bo dzidzia często się tak odwraca że nic nie widać. Poza tym największa skuteczność tego "podglądania" jest właśnie około 20 tyg. więc na połówkowym.
Ja połówkowe mam między 14 a 24 sierpnia, więc jeszcze później.
 
uzbrajam się więc w cierpliwość i czekam na 9 sierpnia :)
Ja chodzę prywatnie i tak do lekarza bo mam wykupione ubezpieczenie przez firmę compensa w lux medzie i limie. Dobrze na tym wychodze bo płace miesięcznie 90zł i nic mnie nie obchodzi mogę się badać do woli.
 
Też bym chetnie sprawdziła szybciej kto tam w brzuszku mieszka (mam przeczucie, że synuś) ale muszę czekać do 30 lipca, więc uzbrajam się w cierpliwość i odliczam dni:tak:
 
Tak naprawde (moim zdaniem) USG nie daje 100% :-p 100% jest przy porodzie, gdzie widać konkretnie siusiaka lub cipcie :-)
Fakt, że sprzęty coraz lepsze ale lekarz też człowiek ;-) Pomylić się może ;-)
Wiem, że fajnie jest wiedzieć kogo mamy w środku :-)
Zatem powodzenia na następnych wizytach ;-)
 
reklama
Jestem po wizycie, ale niestyt nic nie wiem:sorry2: tzn wszystko wyglada ok i gin nie wie skad te twardnienia:eek: bo nic na nie nie wskazuje jesli chodzi o obraz usg:biggrin2: nawet mnie dopochwowo przebadal zeby sprawdzic szyjke i wszystko ladnie, pieknie:tak: nie zobaczyl czy chlopczyk czy dziewczynka bo maluch tak sobie nozki ulozylo i dupcia docisnelo, ze nie dalo rady podejrzec, moze wlasnie stad te moje twardnienia bo tak mnie ta pozycja maluch bardzo uciska, mam duzo odpoczywac dalej mg pic i zwolnienia nie dal.
Malenstwo ma juz 9,5 cm do dupci, a z nozkami 15 cm:biggrin2::biggrin2::biggrin2: a najgorsze, ze dopiero wizyte mam 20 sierpnia:szok: bo gin do 6 sierpnia na urlopie, a potem ja:sorry2: Pobral krew na te badnia genetyczne z krwi i znowu toxo i za tydzien wyniki;-)

Potem poczytam bo ide cosik pojesc;-)
 
Do góry