reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TEN pierwszy raz-kiedy?

"ten" pierwszy raz - kiedy?

  • mniej niż 15 lat

    Głosów: 19 2,9%
  • 15 lat

    Głosów: 42 6,4%
  • 16 lat

    Głosów: 97 14,8%
  • 17 lat

    Głosów: 143 21,8%
  • 18 lat

    Głosów: 110 16,8%
  • 19 lat

    Głosów: 89 13,6%
  • 20 lat

    Głosów: 47 7,2%
  • 21 lat

    Głosów: 36 5,5%
  • 22 lata

    Głosów: 19 2,9%
  • więcej niż 22 lata

    Głosów: 53 8,1%

  • Wszystkich głosujących
    655
Ja za to miałam 18 lat a mój wybranek 21...
Co ciekawe jest on teraz mężem mojej koleżanki i często się widujemy - i powiem szczerze, że dopiero ona zmieniła go z niepoprawnego dziecka w odpowiedzialnego mężczyznę :-)
A co do pierwszego razu, to w ogóle był dość śmieszny - a przynajmniej dzień następny - mój chciał urozmaicić ten wyjątkowy raz i kupił bananowe prezerwatywy , co było dość przyjemne dla nas obydwojga...do czasu, kiedy rankiem następnego dnia okazało się, że mój chłopak ma uczulenie na lateks.... Powiem tylko tyle, że jak wpadam na nich w sklepie z koszykiem, w którym leżą banany to nie mogę się powstrzymać od śmiechu, kiedy to sobie przypominam ;-)
 
reklama
Mój pierwszy raz był gdy ja miałam skończone 19 lat a mój partner 30lat z którym jestem do dziś jest moim mężem i mamy dwie córeczki jesteśmy razem od 5 lat.:-D
 
mój pierwszy raz też przeżyłam w wieku 17-tu lat z moją pierwszą miłością ale nie jest moim mężem. Był sporo starszy ode mnie i lubił "zabawić się". ale nie żałuję. Dziś jestem szczęśliwą mężatką
 
Hmm mój pierwszy raz ... to taki jakby nie planowany oczywiscie bałam się bólu itd. Błonka została przebita podczas pozycji 69 ;] nie czułam żadnego bólu tylko podniecenie ;p , potem zeszłam z faceta patrze a on ma buzie zakrwawioną dostałam ataku śmiechu ;) heh potem ten juz prawdziwy pierwszy raz kiedy we mnie wszedł , bez problemu ... nic nie bolało sama przyjemnosc ;)
 
w pozycji 69 czyli zrobil mi to paluszkiem ;p wyjaśnienie dla tych którzy nie wiedza o co chodzi heh ):)
 
Mój pierwszy raz był w wieku 15 lat (rocznikowo 16) z moim o 2 latka starszym mężusiem. Dla nas obojgu był to pierwszy i nie zapomniany raz. Ciesze się że to właśnie z człowiekiem który jest moim mężusiem to przezyłam:-)
 
Mój pierwszy raz w wieku 16 lat a partner rok starszy...obecnie mój kochany mąż.:-):-). Wtedy był to nasz wspólny pierwszy raz :-):-). Byliśmy młodzi ale było cudnie i tak jest do tej pory :-):-). A teraz oczekujemy naszego malenstwa :-):-).
 
ja mialam 15 no nie walsciewie 16 bo jakich 3 miechow mi brakowalo on 18 nie mamy nic wspolnego juz ze soba ale w sumie to nie zaluje bo teraz jestem z ojcem mojego dziecka i nie przejdzie mi przez mysl ze nie probowalam nic wiecej:-p a moj P i tak jest najlepszy:-):-p
 
reklama
Do góry